w ,

„Klan”. Nowa czołówka bez „Życie jest nowelą”. Teraz zaśpiewa nam…

Ta piosenka towarzyszyła miłośnikom serialu „Klan” od wielu lat. Nadchodzi jednak pora zmian. Już niebawem każdy odcinek będzie zaczynał się całkiem nowym utworem.

klan życie jest nowelą piosenka rynkowski nowa czołówka trojanowska
Fot. YouTube / Jacek Kurski (screen)

Kto z nas nie śpiewał przed telewizorem razem z Ryszardem Rynkowskim „Życie, życie jest nowelą”? Tak, to czołówka z serialu „Klan”, którą mamy okazję słyszeć przed każdym odcinkiem od wielu lat. Niestety przyszedł czas na zmiany.

„Klan”. Nowa piosenka. „Życie jest nowelą” przechodzi do historii

Nie ma Polaka, który by nie znał tekstu tej piosenki na pamięć. Głos Ryszarda Rynkowskiego od początku „Klanu„, czyli od wielu już lat, rozpoczyna każdy odcinek serialu. Nadchodzą jednak wielkie zmiany. Już na jesień, wraz z wejściem nowej ramówki TVP, usłyszymy całkiem nowy utwór.

Ryszardowi Rynkowskiemu musi być z tego powodu smutno. Sam ostatnio nie występuje, a teraz jeszcze zniknie z czołówki „Klanu„. Kto zatem zastąpi go w tej roli po 24 latach? Zmiany są już przesądzone, a kultowy już serial TVP kochany przez miliony Polaków przejdzie metamorfozę.

Klan i nowa czołówka. Tytuł poznamy niebawem

Oddajmy jednak hołd autorowi tekstu piosenki – Jackowi Cyganowi, a także kompozytorowi piosenki „Życie jest nowelą” Krzesimirowi Dębskiemu. Nowa piosenka jest już nagrana, o czym przeczytamy w „Fakcie„.

Ujawniono, że nową kompozycję, którą usłyszymy jesienią, nagrały wspólnie Kaja Paschalska oraz Izabela Trojanowska. Warto przypomnieć, że Kaja gra w serialu „Klan” Olę Lubisz. Wielu pamięta ją z serialu z czasów, gdy była dzieckiem.

Wiele osób myślało, że nowy utwór zaśpiewa Rafał Brzozowski, ale jednak nie tym razem. Czy nowa czołówka „Klanu” przypadnie nam do gustu? Czas pokaże. Informacje dotyczące czołówki potwierdziła już Trojanowska, która też gra w serialu.

kim dzong un korea północna nowe zdjęcia dyktatora schudł wzrost siostra

Tajemnicze zdjęcia Kim Dzong Una. Widać szwy i dziurę w głowie

ile kosztuje wesele na 50 osób na 100 osób na 150 osób 2021 2022 organizacja wesele koszty

Ile rzeczywiście kosztuje wesele? Sprawdzamy prawdziwe ceny organizacji imprezy