w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Basia z Katowic już pochowana. To, co zrobił narzeczony nad urną, wyciska łzy

Miejmy nadzieję, że rodzina tragicznie zmarłej w wypadku 19-letniej Basi Sz. odzyska w końcu spokój. Przez cały tydzień od zgonu do pogrzebu w internecie wrzało.

pogrzeb basi sz. barbara szafraniec pogrzeb narzeczony zdjęcie ciała 19-latki z Katowic zwłoki facebook
Fot. YouTube / Silesia24 (screen)

Tragiczna śmierć 19-letniej Barbary z Katowic wywołała oburzenie w całej Polsce. Koszmar powoli się kończy, a rodzina teraz będzie starała się odzyskać spokój i wrócić do normalnego życia. To na pewno będzie trudne. Narzeczony podczas pogrzebu zrobił coś, co wszystkich zaskoczyło.

Konto Basi z Katowic na Facebooku zamknięte. Koniec koszmaru

Jak już pisaliśmy wcześniej, na koncie Barbary Sz. na Facebooku przez cały tydzień trwał festiwal hejtu, nienawiści i zwykłego braku przyzwoitości. Na szczęście udało się profil zamknąć i uniemożliwić internautom wylewani pomyj na zmarłą oraz jej rodzinę. Zdecydowanie za późno.

Tylu pomyj w internecie nie wylano na nikogo od dawna. Decyzja o zamknięciu profilu na Facebooku zapadła zbyt późno, ale to też pokazało kondycję naszego społeczeństwa i to, jacy jesteśmy w sieci.

Hejt hejtem, ale również na tym samym profilu, do którego dostęp ma rodzina, zamieszczano rzekome zdjęcia zwłok Basi Sz. W tej sprawie policja i prokuratura wszczęła już swoje śledztwo. Istnieje podejrzenie, że fotografię wykonał ktoś z funkcjonariuszy zabezpieczających miejsce tragicznego wypadku. Widać bowiem – obok zmasakrowanych zwłok – wnętrze policyjnego parawanu.

POLECAMY:
Katowice. Wyciekło DRASTYCZNE zdjęcie ciała potrąconej 19-latki. Na jej Facebooku...

Przypomnijmy, że do wypadku doszło 31 lipca. 19-letnia Basia Sz. zginęła pod kołami autobusu miejskiego. Kobieta osierociła dwójkę małych dzieci. Najstarsze ma 2 latka.

Pogrzeb Barbary Sz. Narzeczony zrobił coś niezwykłego. Wzruszający gest

Msza żałobna odbyła się 7 sierpnia w kościele Matki Bożej Różańcowej w Świętochłowicach.

W pędzie codzienności zatrzymujemy się dopiero wtedy, gdy taka tragedia dotyka nas bezpośrednio. W każdej minucie możesz odejść z tego świata. Zastanów się, po co żyjesz, jaką drogą idziesz? – miał powiedzieć w trakcie pogrzebu ksiądz.

Jak czytamy w mediach, matka tragicznie zmarłej Basi Sz. w kościele zasłabła. Nic dziwnego, bo tak wielkiej tragedii jeszcze nie doświadczyła. Również emocje sięgnęły zenitu w trakcie wkładania urny do grobu. Narzeczony Barbary Sz. nie potrafił zatrzymać łez.

POLECAMY:
Katowice. Śmierć 19-latki. Nowe szokujące nagranie. Narzeczony przerwał milczenie

o grobu włożył też małe pudełeczko. Jak się okazało, był w nim pierścionek zaręczynowy, który ledwo co podarował swojej miłości życia. W ostatniej drodze Basi towarzyszło 500 osób, wśród nich nie tylko bliscy i rodzina, ale też mieszkańcy Katowic. To był moment, w którym było widać wielką bezradność na twarzach.

Źródło: o2, se.pl, Silesia24

lech wałęsa zszokował fanów będzie pomagać PiS i kaczyńskiemu

Lech Wałęsa przed śmiercią chce pomóc Kaczyńskiemu. „Czas się już żegnać”

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje znany muzyk. Jego hity zna chyba każdy. Miał 70 lat