w

WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Mężczyzna w ciąży? Owszem! Esteban postanowił, że urodzi żonie dziecko

Mężczyzna w ciąży to raczej niecodzienny widok. Ten postanowił, że pokaże, na co go stać i urodzi dziecko swojej partnerce – modelce. Nie, to nie żart!

mężczyzna w ciąży esteban danna
Fot. Instagram / Danna Sultana

Mężczyzna w ciąży to raczej niecodzienny widok. Pewien mężczyzna postanowił, że pokaże, na co go stać i urodzi dziecko swojej partnerce – modelce. Nie, to nie żart. Para z Instagrama spodziewa się dziecka. Postępy mężczyzny można śledzić w social media.

Mężczyzna w ciąży – czy to możliwe?

Trzeba przyznać, że to bardzo przedziwna historia. Jednak jest to całkowita prawda, co widzimy w relacjach pary na Instagramie. Zapewne większość osób czytających ten tekst zastanawia się, czy takie coś jest w ogóle fizycznie możliwe? Owszem, tak…

Oto popularna para z mediów społecznościowych. Modelka Danna Sultana oraz jej partner Esteban Landrau, który… jest w ciąży. Co się kryje za tą tajemniczą historią? Otóż Danna urodziła się jako mężczyzna. Przeszła skomplikowaną operację zmiany płci i obecnie mówi o sobie, że jest kobietą. Na pierwszy rzut oka nikt zapewne nie miał co do tego wątpliwości. Ale to nie koniec!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#AmorTransgenero #babyshower video en 👆🏻👆🏻#youtube 👆🏻👆🏻 #ArielLandrauPerez … continuará

Post udostępniony przez Ðanna Sultana (@dannasultana)

Aby było zabawniej, Esteban jest w rzeczywistości kobietą, który od zawsze myślał o sobie jak o mężczyźnie. Również tak jak partnerka przeszedł operację zmiany płci. Można więc powiedzieć, że role się całkowicie odwróciły.

Ona to on, a on to ona

Jaki jest efekt tych zabiegów? Esteban jest w ciąży i urodzi swojej partnerce dziecko. O całej tej przedziwnej historii zrobiło się głośno w mediach na całym świecie tuż po tym, jak niecodzienna para pochwaliła się fotografiami na swoim Instagramie. To wprawiło internautów w totalne osłupienie.

Trzeba przyznać, że widok mężczyzny z ciążowym brzuchem nie należy do codziennych. Co jednak zrobić, skoro Danna i Esteban to taka szczęśliwa para? Regularnie chwalą się nowymi fotografiami, dzięki czemu możemy śledzić, co się u nich dzieje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#LoveIsLove #transpregnancy #amorTransgenero

Post udostępniony przez Ðanna Sultana (@dannasultana)

Esteban jest w 8. miesiącu ciąży i zapewne niebawem będziemy świadkami narodzin ich dziecka. Wiadomo już, że para będzie miała syna. Przyszli rodzice wybrali już imię – nazwą go Ariel. Pozostaje nam pogodzić się z tym faktem i życzyć przyszłym rodzicom wszystkiego dobrego.

Źródło: Wprost.pl, Instagram

wałęsa palikot alkohol wybuchowy palikot youtube

Lech Wałęsa ma kłopoty z alkoholem? „Lubię 50-tkę strzelić rano”

obowiązkowe szczepienia uczniów

Rząd ma dość. Nie będzie się dłużej pieścił. Będą szczepić dzieci siłą