w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Nie żyje znany 40-letni aktor. Zabił go COVID-19. Fani są zrozpaczeni

Fani komika są zdruzgotani wiadomością o jego odejściu. Aktor miał tylko 40 lat. Powodem jego śmierci była choroba wywołana koronawirusem.

Nie żyje znany i ceniony komik o wybitnych zdolnościach do rozśmieszania ludzi. W chwili śmierci miał tylko 40 lat. Miłośnicy aktora są zdruzgotani. Jeszcze niedawno ostrzegał w internecie przed koronawirusem. Teraz sam padł jego ofiarą.

Ricarlo Flanagan nie żyje. Komik miał zaledwie 40-lat

Ricarlo Flanagan był jednym z wybitniejszych aktorów komediowych i współczesnych komików. Występował w wielu znanych serialach, między innymi w „Niepewne” i „Shameless„. Występował również na scenie przed publicznością jako stand-up’er. Dopadł go COVID-19 i to w wieku zaledwie 40 lat. Nie tak dawno aktor ostrzegał na Twitterze przed chorobą.

Śmierć Flanagana pokazuje, że wobec wirusa każdy jest równy i każdy może paść jego ofarią bez względu na to, ile ma pieniędzy czy gdzie mieszka. Koronawirus nie jest już groźny tylko i wyłącznie dla seniorów, jak na początku epidemii.

Zabiera coraz więcej młodych osób. Ricarlo Flanagan na dwa tygodnie przed śmiercią napisał w mediach społecznościowych: „Ten COVID to nie żarty. Nie życzę tego nikomu„. O jego śmierci poinformowały jako pierwsze lifestylowe media w USA. Ujawniono wówczas, że komik zmarł w nocy z 9 na 10 października 2021. Powodem były powikłania po COVID-19.

Koronawirus odebrał życie wielu znanym ludziom

Niestety ta pandemia odebrała życie niesamowicie utalentowanemu wykonawcy i przemiłemu człowiekowi. Będziemy ogromnie tęsknić za Ricarlo – czytamy w oficjalnej informacji o zgonie aktora. To jedna z wielu znanych osób, która nie tylko zmarła na tę paskudną chorobę, ale też doświadczyła zakażenia.

Ricarlo Flanagan karierę aktorską rozpoczął w roku 2013. Niedługo potem był gwiazdą komediowego show „Last Comic Standing„. Występował w wielu zabawnych serialach. Wkrótce miał zacząć zdjęcia do kolejnego z nich, a także do pełnometrażowego filmu. Niestety, ale nie było mu dane.

To kolejna z ofiar koronawirusa. Choroba odebrała życie wielu znanym i cenionym osobom. COVID-19 zabrał już między innymi projektanta domu mody Kenzo, prezentera Larry’ego Kinga, a w Polsce aktorów Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego ze „Świata według Kiepskich„, piosenkarza Krzysztofa Krawczyka, aktora Piotra Machalicę i wielu innych.

szaranowicz choroba

Złe wieści o stanie zdrowia Szaranowicza. Rodzina zabrała głos. „Dzieje się coś złego”

kaczyński pis poparcie sondaż kantar United Surveys

Strach Kaczyńskiemu zajrzał w oczy. Otrzymał niepokojącą informację