w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Nie żyje znany muzyk disco polo. Zmarł nagle. „Pozostawił smutek i tęsknotę”

Zmarł nagle. Nie wiadomo, jakie były przyczyny. To jeden z bardziej popularnych muzyków disco polo w kraju. Fani zalani są łzami.

Miłośnicy przebojów disco polo otrzymali bardzo smutną informację. Nie żyje jeden z popularniejszych wykonawców tego gatunku i twórca wielu rozpoznawalnych hitów. Nic nie wskazywało na to, że jego życie skończy się tak nagle.

Nie żyje gwiazda disco polo. Piosenkarz zmarł nagle

Fani disco polo i muzyki rozrywkowej wylewają dziś morze łez. Zmarł jeden z popularniejszych w kraju wykonawców tego gatunku – Ireneusz Mielczarek. Szerzej był znany ludziom pod pseudonimem Piękny Maniek. Był członkiem zespołu Mr Sebii. Nie ujawniono, jakie był przyczyny śmierci artysty.

Niech tańczą Tobie teraz aniołowie jak śpiewasz z nami w naszej wspólnej piosence. Nigdy Cię nie zapomnimy. Wyrazy współczucia dla najbliższych. (facebook)

Mielczarek współtworzył większość największych przebojów grupy i szybko zdobył serca fanów tego gatunku muzyki. Wielu z nas bez wątpienia nie raz miała okazję tańczyć do utworów takich jak „Zatańcz moja miła„. O śmierci muzyka disco poinformowali muzycy z zespołu.

„Pozostawił smutek i tęsknotę”

O tym, co było powodem nagłej śmierci piosenkarza, nic nadal nie wiadomo. Gwiazdor miał się w ostatnim czasie bardzo dobrze i nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy ze zdrrowiem. Dlatego też informacja o śmierci Mielczarka spadła jak grom z jasnego nieba.

Dzisiejszy poranek był dla nas szokiem. Nasz wieloletni przyjaciel, kolega, członek zespołu, najlepszy akordeonista, współautor ostatniej nowości „Zatańcz moja miła” , znany z serialu „Wesele z Piekła rodem” nie żyje – czytamy na Facebooku zespołu.

Ireneusz Mariusz Milczarek (Piękny Maniek) zmarł nagle dziś rano. Pozostawił smutek i tęsknotę. Mariusz, już nie zagramy razem więcej koncertów, nie nagramy zaplanowanych piosenek. Wszystko szlag trafił – stwierdzają ze smutkiem członkowie zespołu Mr Sebii.

Źródło: Facebook

Polski muzyk zmarł na COVID-19. Daria Zawiałow w rozsypce. „Jesteśmy załamani”

donald tusk wybory parlamentarne pokonać kaczyńskiego PO PiS

Donald Tusk ujawnia mediom, jak zamierza wygrać z PiS. „Wiem, co trzeba zrobić”