w ,

Polski muzyk zmarł na COVID-19. Daria Zawiałow w rozsypce. „Jesteśmy załamani”

Zmarł znany polski perkusista. Miał zaledwie 35 lat. Zgodnie z informacjami przekazanymi do mediów, przyczyną śmierci był COVID-19.

W wieku zaledwie 35 lat odszedł znany i utalentowany polski perkusista rockowy i jazzowy. Przyczyną śmierci było zakażenie koronawirusem i wynikająca z tego choroba COVID-19. Daria Zawiałow, która współpracowała z muzykiem, jest zrozpaczona.

Nie żyje Damian Niewiński. Miał zaledwie 35 lat

Damian Niewiński, polski perkusista, nie żyje. Przyczyną śmierci był COVID-19. 35-latek był rockowo-jazzowym perkusistą o niezwykłym talencie.

W czasie swojej krótkiej, ale intensywnej kariery muzycznej, współpracował z wieloma gwiazdami. Zaliczyć można do nich Darię Zawiałow, która na wieść o śmierci kolegi załamała się. Pożegnała go w krótkim, ale bardzo emocjonalnym poście na Facebooku.

Damian, zagraliśmy razem wiele koncertu, tak naprawdę byłeś członkiem naszego zespołu. Jesteśmy załamani. Łączymy się w bólu z rodziną i bliskimi Damiana. Dziękujemy za Twoją piękną duszę i za Twój talent. Do zobaczenia – napisała wokalistka Zawiałow na Facebooku.

Przyczyną śmierci był COVID-19. „Dziękujemy za Twoją piękną duszę”

Zgodnie z informacjami przekazanymi do mediów przez przedstawicieli Summer Jazz Festival, śmierć młodego perkusisty nastąpiła w wyniku choroby COVID-19 wywołanej zakażeniem koronawirusa.

Zmarły muzyk ukończył wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Grał z wieloma muzykami, ale wsółpracował też na stałe z nowojorskim zespołem Nat Osborn Band czy Flue. Był również związany z deskami Teatru Witkacego w Zakopanem i im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Był niezwykle aktywnym artystą, który cały czas grał koncerty zarówno w Polsce, jak i poza nią. O śmierci muzyka jako pierwsza poinformowała opinię publiczną Ewa Kałużna z Radia Łódź.

Źródło: WP

emerytury rocznik 1953 ponowne przeliczenie zus bieda głodowe świadczenia

Emerytury. ZUS nie ma złudzeń. Polaków czeka katastrofa i życie w nędzy

Nie żyje znany muzyk disco polo. Zmarł nagle. „Pozostawił smutek i tęsknotę”