w ,

Smutne wieści na temat Dody. Gwiazda ostro komentuje. „Nie ma nic gorszego”

Internauci zrobili piosenkarce prawdziwe świństwo. Postanowiła dosadnie to skomentować. Nie brakowało wulgaryzmów.

doda nie żyje instagram fake news
Lepiej uważać na to, co klikamy. Takie wiadomości to najczęściej próba wyłudzenia danych przez oszustów. Fot. Instagram, Newseria

Gdy internauci zobaczyli ten wpis na Facebooku, o mało nie umarli na zawał. O wielu dni ktoś udostępnia budzącą odrazę grafikę, która rzekomo dowodzi, że piosenkarka Doda zginęła w wypadku samochodowym. To oczywiście nie jest prawda. Wiele osób jednak się nabrało.

„Doda nie żyje!” Piosenkarka komentuje pogłoski o swojej śmierci. Padły wulgarne słowa

Ten fake news jest rzeczywiście niezwykle podły i skandaliczny, ale internauci często nie mają żadnych hamulców. Z reguły tego typu posty wrzucane na różne grupy na Facebooku żerują na naszej naiwności.

Po kliknięciu tego typu doniesień przekierowywani jesteśmy na dziwne strony internetowe. Tak zwykle działają oszuści, którzy chcą, aby ktoś na to kliknął, a potem ujawnił swoje wrażliwe dane.

Post, o którym ostatnio głośno, rozszedł się z prędkością światła po całym internecie. Jego zasięg był tak duży, że trafiła na niego sama zainteresowana. Nie szczędziła słów, gdy dowiedziała się, że ktoś mógł wpaść na takie coś. Na jej Instagramie padły mocne słowa i ostrzeżenie skierowane do fanów.

Doda nie żyje” – tak brzmiała treśc, na którą wiele osób się nabrało. Fani 37-letniej Dody wpadli w wielką panikę. Dalej czytamy: „Z ostatniej chwili! Wokalistka nie przeżyła dachowania samochodem. Premiera jej nowego filmu przesunięta na 2023 rok. Tragedię potwierdziła rodzina i mąż Emil„. To oczywiście wszystko bzdury.

Fake newsy zalewają internet. „Doda, praktycznie miałem zawał!”

Piosenkarka postanowiła ostrzec znajomych i rodzinę, a także swoich wiernych fanów. Ci bardzo mocno przejęli się tymi doniesieniami. Emocji nie brakowało też po stronie piosenkarki.

doda nie żyje instagram
Gwiazda osobiście odniosła się do fake newsa. Fot. Instagram / Doda (screen ze stories)

Jeżeli dostaję od was dziesiątki komentarzy od wczoraj, „Doda, praktycznie miałem zawał”, to sobie pomyślcie, jaki zawał ma moja mama, gdy czyta takie g***no. Jaki idi*** i de*** wymyśla takie rzeczy i wrzuca do Internetu. No nie ma nic gorszego – czytamy na stories Dody na Instagramie.

Doda by jednak nie była sobą, gdyby ostatecznie nie postanowiła z całej afery zażartować w swoim stylu. Zamieściła drugi komentarz, który był piosenką „My Love, Goodbye„. To kolejny już fake news o śmierci Dody. Dwa lata temu w mediach społecznościowych ktoś udostępniał podobne zdjęcia. Również – jak wiemy – nie miały wiele wspólnego z rzeczywistością.

Źródło: Instagram

kaczyński pis sekretarze biuro krajowe pis

Kaczyński szykuje prawdziwą rewolucję. Już wkrótce wielki przegląd wojsk

Nie żyje znany i uwielbiany aktor. Zmarł we śnie w wieku 85 lat