w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje znany i uwielbiany aktor. Zmarł we śnie w wieku 85 lat

W wieku 85 lat zmarł jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów świata Hollywood. Dał wszystkim fanom wiele niezapomnianych ról.

Nie żyje znany i niezwykle zasłużony dla kina amerykański aktor. Był wielokrotnie nominowany do Oscara. Zdobył też dwa laury na prestiżowym Festiwalu w Cannes. Zmarł we śnie w wieku 85 lat z przyczyn naturalnych.

Dean Stockwell nie żyje. Aktor miał 85 lat

Smutną wiadomość o śmierci Deana Stockwella przekazał do mediów członek jego rodziny. Aktor odszedł we śnie w wieku 85 lat. Śmierc nastąpiła 7 listopada. Jeśli chodzi o przyczyny zgonu, były one naturalne.

Kariera Deana Stockwella trwała aż 70 lat. Zaczął ją bardzo wcześnie jako 10-letnie dziecko. Wielokrotnie nominowany do najważniejszej nagrody filmowej – Oscara, odznaczony również Złotą Palmą i Złotym Globem na festiwalu w Cannes (za najlepszego aktora. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie Hollywood.

Aktor ma swoją gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Całą młodość spędzał na planie filmowym. Przez to nie miał kolegów

Kariera Stockwella rozpoczęła się bardzo wcześnie, gdy był jeszcze dzieckiem. Okres ten zawsze wspominał mimo wszystko ze smutkiem. Wszystko spowodowane było brakiem przyjaciół, ponieważ mały Dean całe dnie spędzał na filmowym planie przy pracy. Również nauka przebiegała nie tak, jak w przypadku jego równieśników.

Przygoda z filmem stała się przygodą niemal całego życia. To trudne, aby być tak długo gwiazdą w Hollywood. Najwierniejsi fani pamiętają jego role w filmach takich jak „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze„, „Zagubiony w czasie” i „Ulice San Francisco„.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Stockewell miał dwie żony. Z pierwszą przeżył zaledwie dwa lata, z kolei z drugą ponad dwadzieścia. Miał dwoje dzieci: syna Austina córkę Sophię.

doda nie żyje instagram fake news

Smutne wieści na temat Dody. Gwiazda ostro komentuje. „Nie ma nic gorszego”

kaczyński choroba stan zdrowia

PILNE. Prezes PiS poważnie chory? Morawiecki ujawnia: „Choroba nie wybiera…”