w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

PILNE. Prezes PiS poważnie chory? Morawiecki ujawnia: „Choroba nie wybiera…”

Szef Prawa i Sprawiedliwości nie pojawił się dziś na specjalnie zwołanym nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu. Powodem ma być stan zdrowia.

kaczyński choroba stan zdrowia
Premier PiS jest chory. Powiadomił o tym premier Morawiecki podczas posiedzenia Sejmu. Fot. YouTube / Kancelaria Premiera (screen)

Trwa nadzwyczajne posiedzenie Sejmu zwołane w sprawie kryzysu migracyjnego na granicy z Białorusią. Premier Mateusz Morawiecki wygłosił przemówienie, które zaczął od informacji na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS nie pojawił się w parlamencie.

Jarosław Kaczyński chory! Morawiecki ujawnił, w jakim jest stanie

Przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego rozpoczęło się smutnymi wiadomościami na temat stanu zdrowia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Nie ma go dziś w Sejmie, ponieważ jest poważnie chory.

Wiadomość ta wprawiła wielu parlamentarzystów w osłupienie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie pojawił się na posiedzeniu Sejmu. – Chciałem przeprosić w imieniu pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Zmogła go choroba. Choroba nie wybiera – stwierdził ze smutkiem premier Mateusz Morawiecki.

W ostatnią niedzielę widziano prezesa Jarosława Kaczyńskiego na mszy w kościele. Od tamtej pory go nie widziano. Dziennikarze byli dociekliwi i próbowali dowiedzieć się z biura prasowego Prawa i Sprawiedliwości. Do tej pory jednak odpowiedzi się nie doczekali.

Stan zdrowia prezesa PiS. Mnożą sie pytania i spekulacje

O stanie zdrowia prezesa PiS mówi się głośno od ostatniej konferencji, na której wspólnie z ministrem obrony Mariuszem Błaszczakiem ujawniał główne założenia ustawy o obronności kraju. W trakcie spotkania z mediami przysnął i nie wyglądał najlepiej. Wówczas kuzyn Jarosława Kaczyńskiego zapewniał, że „Jarek jest całkowicie zdrowy„.

Jakiś czas temu Instytut Badań Pollster dla „Super Expressu” ujawnił, że nawet 60 proc. badanych chce wiedzieć, który polityk jest chory i na co. Póki nie ma oficjalnej informacji o tym, co dzieje się z prezesem, spekulacje będą się mnożyć.

Premier Morawiecki przypomniał, że to między innymi decyzją Jarosława Kaczyńskiego udało się opanować najgorszy kryzys na granicy z Białorusią.

Źródło: se.pl

Nie żyje znany i uwielbiany aktor. Zmarł we śnie w wieku 85 lat

wpis kurdej szatan straż graniczna instagram m jak miłość kurski

Plotki o Kurdej-Szatan się potwierdziły. To koniec! Prezes TVP zdecydował