w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

PILNE. Tragedia na granicy! Polski żołnierz nie żyje. Doszło do wystrzału

Niepokojące doniesienia z granicy Polski z Białorusią. Doszło do nieszczęśliwego w skutkach wypadku, w którym zginął polski żołnierz.

zginął polski żołnierz tragedia granica białoruś
Fot. Facebook / 16 Dywizja Zmechanizowana

Niepokojące doniesienia z granicy Polski z Białorusią. Doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął polski żołnierz. Wstępne ustalenia wskazują na wystrzał z broni służbowej. Sprawę wyjaśnia Żandarmeria Wojskowa.

Dokładne przyczyny tragedii są ustalane przez służby obecne na miejscu zdarzenia, w tym prokuratora z Białegostoku. To nie pierwsza śmierć polskiego żołnierza w ostatnich dniach na terenie objętym stanem wyjątkowym.

Do tragedii doszło 13 listopada w pobliżu granicy polsko-białoruskiej. Żołnierz, który zginął, należał do 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej. Był na służbie. Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych złożył kondolencje rodzinie, która otrzymała już opiekę psychologa.

Na wczesnym etapie badania okoliczności zdarzenia stwierdzono, że do śmierci żołnierza nie przyczyniły się osoby trzecie. Ofiara nie miała styczności z migrantami. Pełnił służbę przy granicy z Białorusią dopiero od około tygodnia.

Źródło: Twitter

pensja minimalna 2022 ile netto polski ład podwyżka wynagrodzenie minimalne

Rząd dorzuci wszystkim do wynagrodzeń. Ujawniono ile i komu. Jest jeden haczyk

jackowski nowa wizja białoruś granica migranci

Jasnowidz ujawnia, co faktycznie dzieje się na granicy. „Nie chciałem wcześniej tego mówić…”