w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Zabraknie leków w aptekach? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń

Znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że przez problemy gospodarcze odczujemy braki leków w aptekach. Czy jego wizja się sprawdzi?

jasnowidz jackowski krzysztof krawczyk parostatek youtube piosenki wspomnienie dzisiejsza młodzież
Fot. YouTube / Jasnowidz Krzysztof Jackowski (screen)

Najsłynniejszy w polsce wizjoner ponownie podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Tym razem dotyczyły one spraw aktualnych, czyli tego, co najbardziej Polakom doskwiera. Mowa o drożyźnie i szalejącej inflacji.

Jasnowidz o inflacji. Będą problemy z walutami i giełdą

Kończy się rok, dlatego jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił skupić się na tym, co czekać nas może na przełomie kończącego się 2021 roku i na początku 2022 roku. Jego nowe wizje dotyczą w głównej mierze pieniędzy, czyli tego, czego z reguły zawsze nam brak.

Zdaniem jasnowidza, może się okazać, ze z powodu drożyzny dużo ludzi pozbędzie się swoich oszczędności i będą inwestować w rzeczy materialne. Wróżbita twierdzi też, że rząd w Polsce będzie starał się przekonywać obywateli do tego, aby nie gromadzili pieniędzy.

Nachodzą mnie takie poczucia, że do tej drożyzny surowców dojdzie jeszcze coś. Nie umiem powiedzieć, w jakim czasie, ale bardzo krótkim. Może nastąpić coś związanego czysto z walutami, ale też giełdą. Może krach to za duże słowo, ale zjazdy i spadki, co jeszcze bardziej podkręci drożyznę i spowoduje, że zaczniemy to mocno odczuwać – twierdzi jasnowidz z Człuchowa.

Jego zdaniem Polaków czekają kolejne wielkie wydatki związane z wprowadzanymi coraz to nowszymi podatkami. Rządowi bowiem brakuje pieniędzy.

Jackowski przewiduje braki leków w aptekach. Rząd wprowadzi nowe podatki

Zdaniem Jackowskiego, w Polsce obecnie mamy duży kryzys, mamy wysoką inflację i bardzo mocno zadłużone państwo. Przewiduje, że obywatele są tego świadomi, dlatego są w stanie wiele znieść. Jackowski uważa, że w najbliższym czasie rząd będzie nakładał kolejne nowe podatki. Konkretnie opodatkowywane ma być to, co posiadamy, czyli majątek.

Czas ciekawy. Coraz bardziej będziemy zauważali braki różnych rzeczy. Na przykładzie apteki, które są wypełnione po sufit lekami, suplementami, ziołami i innymi rzeczami. Wszystko jest. Z dnia na dzień leki, które gdzieś na magazynei byuły, nagle ich nie będzie. Braki zaczną być mocno zauważalne w wielu gałęziach handlu – grzmi Jackowski.

Te podwyżki łatwiej zaakceptujemy, jeśli będzie trudno dostępny asortyment. To będzie wszystko bardzo drogie, a po naszej stronie będzie sporo starań, aby to dostać. To co teraz sie dzieje, niewiele oznacza, ale postepuje bardzo szybko i musimy się z tym liczyć, że to się nie zatrzyma – ostrzegł wizjoner.

Źródło: YouTube

To będzie wielki szok dla Polaków. Eksperci ostrzegają: „Oj, będzie bolało!”

niedzielski nowe obostrzenia marzec 2022 nauka zdalna

Rząd planuje jeszcze większe restrykcje! Mowa o totalnej izolacji niezaszczepionych