w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Rząd planuje jeszcze większe restrykcje! Mowa o totalnej izolacji niezaszczepionych

Ostatnio wprowadzone zmiany w obostrzeniach to prawdopodobnie jeszcze nie koniec. Rząd szykuje kolejne, o wiele bardziej surowe restrykcje.

niedzielski nowe obostrzenia marzec 2022 nauka zdalna
Fot. YouTube / Ministerstwo Zdrowia

Rząd postanowił iść na totalną wojnę z antyszczepionkowcami. Jeszcze jakiś czas temu była mowa, że politycy grają na przeczekanie czwartej fali. Teraz ujawniono, że szykują ogromne zmiany w obostrzeniach. Nikt ich nie uniknie.

Nowe obostrzenia. Rząd planuje jeszcze surowsze rozwiązania

Dopiero co wprowadzono nowe obostrzenia, a na horyzoncie widać kolejne, jeszcze bardziej surowe. Minister zdrowia Adam Niedzielski powoli traci cierpliwość. Dane dotyczące zakażeń i zgonów biją rekordy. Rząd prawdopodobnie wprowadzi obowiązek całkowitej izolacji osób niezaszczepionych.

To nie koniec zmian. Ma zostać też wprowadzony obowiązek posiadania certyfikatu covidowego i jego okazywania na wezwanie. Ostatnio wprowadzone zmiany w restrykcjach wchodzą w życie już 15 grudnia. Nowe zakazy, nakazy i limity będą obowiązywały przez całe święta. Czy politycy rozpoczęli właśnie wielką ofensywę?

W ostatnich miesiącach wszyscy zarzucali rządowi wielkie nicnierobienie w sprawie pandemii, a nawet grę na przeczekanie czwartej fali. Politycy musieli pokazać, że coś robią. Stąd nowe pomysły, które są bardzo kontrowersyjne. Wygląda to na całkowitą zmianę dotychczasowej taktyki.

Nowe obostrzenia. Rząd planuje jeszcze surowsze rozwiązania

Nieoficjalne informacje pojawiające się m.in. na Onecie pokazują, że Prawo i Sprawiedliwość przeprowadziło dokładne badania opinii. Podobno wynika z nich, że Polacy akceptują obostrzenia i covidowe paszporty. Rząd bał się, że po wprowadzeniu nowych restrykcji spadnie poparcie. Teraz wyciąga wnioski.

Wprowadzone wczoraj obostrzenia i zmiany to nie koniec, a dopiero początek ofensywy rządu. Lada chwila zmieni się prawo, które w tej chwili uniemożliwia weryfikowanie, kto jest zaszczepiony, a kto nie. Zmiany w przepisach pozwolą też pracodawcom wysyłać pracowników na testy.

W lato 2022 roku wprowadzony ma być obowiązek używania paszportów covidowych przez wszystkich obywateli. Taka zmian może postawić ostateczną tamę osobom, które nie chcą się szczepić. Tacy obywatele nie wejdą do kina, galerii, kościoła i baru czy restauracji.

Kolejne zmiany, jakie zrodziły się w głowach polityków, dotyczyć mają niezaszczepionych dzieci. Zgodnie z zapowiedziami (póki co nieoficjlalnymi), będą one mogły być przymusowo wysyłane na naukę zdalną. Póki co nauka zdalna będzie obowiązkowa od 20 grudnia do 10 stycznia przyszłego roku.

Również nauczyciele, którzy mają wątpliwości co do szczepionek, nie będą zadowoleni. Już od marca 2022 roku rząd wprowadzi obowiązek szczepień dla tej i innych kilku grup społecznych. Jednocześnie Ministerstwo Zdrowia uznało, że obowiązkowe to nie to samo, co przymusowe. Nikt za bardzo jednak nie wie, o co chodzi.

jasnowidz jackowski krzysztof krawczyk parostatek youtube piosenki wspomnienie dzisiejsza młodzież

Zabraknie leków w aptekach? Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń

jarosław kaczyński emerytura odchodzi z polityki

Złe wieści o finansach Kaczyńskiego. Komornik może pojawić się w każdej chwili