w , ,

Znany uczestnik „Mam Talent” nie żyje. Znaleziono go martwego w mieszkaniu

Składamy wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom – czytamy na Instagramie twórcy show „Mam Talent”.

david j. watson nie żyje mam talent
Znanego komika znaleziono martwego w jego domu. Od dawna nie kontaktował się z rodziną. Fot. Twitter / BGT

Zmarła legenda brytyjskiej edycji programu rozrywkowego „Mam Talent”. 62-letni komik został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Przyczyny śmierci wyjaśnia policja. Od dawna nie odbierał telefonów i nie odbierał żadnych wiadomości.

Nie żyje gwiazda „Mam Talent”. Komik miał 62 lata

Nie żyje lgenda „Mam Talent„, słynny komik, który w sumie wystąpił w show dwanaście razy. Znaleziono go martwego w jego mieszkaniu w północno-zachodniej Anglii. Przyczyny śmierci artysty badają służby. Rodzinę zaniepokoił fakt, że David J. Watson nie odbierał w ostatnich dniach żadnych telefonów i nikomu nie odpisywał.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że do śmierci komika nie przyczyniły się osoby trzecie. Wykluczono również samobójstwo.

Jesteśmy głęboko zasmuceni informacją o śmierci Davida J. Watsona. Był uwielbianym uczestnikiem, który co roku wnosił do programu mnóstwo radości i serca. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom – czytamy na Instagramie twórcy show „Mam Talent”.

Komik legenda. Parodiował znane osobistości

Zmarły David J. Watson to prawdziwa legenda brytyjskiej edycji wspomnianego show. Wystąpił w nim po raz pierwszy w 2008 roku. Wówczas jurorzy nie byli nim zainteresowani, ale ten nie poddawał się.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Britain’s Got Talent (@bgt)

Na ekranach fani „Mam Talent” zobaczyli go ponownie w roku 2013. Pojawiał się od tamtej pory w regularnie w każdej kolejnej edycji programu. Wykonywał różne magiczne sztuczki, przebierał się oraz parodiował znane osobistości.

David J. Watson był przez widzów uwielbiany i szanowany. Jury programu oceniało jego występy bardzo różnie, ale za najlepszy uznano ten z ostatniej edycji. W życiu prywatnych zmarły artysta był pracownikiem służby zdrowia.

Źródło: RMF FM

morawiecki samolot balice embraer

Problemy samolotu z Morawieckim na pokładzie! Krzyk i przerażenie. Wezwano służby

omikron w polsce zakażenia ministerstwo zdrowia

Druga osoba w Polsce zakażona Omikronem. Ma nietypowe objawy. „Skarżyła się na…”