w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Problemy samolotu z Morawieckim na pokładzie! Krzyk i przerażenie. Wezwano służby

– Mimo trudnej sytuacji chcieli za wszelką cenę, by samolot z premierem wystartował – stwierdził w rozmowie z telewizją TVN24 anonimowy pilot.

morawiecki samolot balice embraer
Do dramatycznych scen doszło w wieży kontroli lotów, gdy startował premier Morawiecki. Fot. YouTube / TVP Info (screen)

Do mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło w wieży kontroli lotów w trakcie startu samolotu z premierem Mateuszem Morawieckim na pokładzie. Wezwano służby. Ujawniono niepokojące nagrania z tego niecodziennego wydarzenia.

Samolot Morawieckiego z problemami. Na miejsce wezwano ratowników

Na lotnisku w Balicach pod Krakowem doszło do niebywałych scen. O wszystkim poinformowała stacja TVN24. Piloci samolotu z premierem Mateuszem Morawieckim usłyszęli przerażające krzyki. Okazało się, że jeden z pracowników wieży kontroli lotów stracił przytomność.

Piloci samolotu, w którym lecial premier, nie wiedzieli, co się dzieje. Krzyk wystraszonego i przerażonego kolegi kontrolera, który siedział tuż obok niego, nie pozostawił złudzeń. Mężczyzna umierał. Ze wzgledu na odpowiedzialność starał się jednocześnie cały czas pracować i zachował zimną krew.

Miał problem, by się dodzwonić do kolegi, który w tym czasie wypoczywał. Na szczęście ten w końcu odebrał telefon. Ekipa pogotowia, którą wezwał, trafiła najpierw do kontrolerów wieżowych, którzy siedzą piętro wyżej, nad zbliżaniem. Był kompletny chaos – brzmiała relacja na antenie TVN24 cytowana przez portal se.pl

„Załoga o niczym nie wiedziała”

W momencie, gdy rozgrywały się te dramatyczne wydarzenia (przed godz. 21:00 16 listopada), na pas startowy wyjechał rządowy embraer z premierem Mateuszem Morawieckim na pokładzie. Samolot bez problemu wystartował i skierował się w stronę Strasburga.

– Mimo trudnej sytuacji chcieli za wszelką cenę, by samolot z premierem wystartował – stwierdził w rozmowie z telewizją anonimowy pilot. – Na pewno byłoby o wiele bezpieczniej, gdyby start samolotu z premierem wstrzymano do momentu, aż sytuacja w wieży się ustabilizuje. Na szczęście jednak nikomu nic się nie stało – usłyszeliśmy w relacji.

Samolot z premierem Morawieckim bezpiecznie wystartował, choć na wieży kontroli lotów rozgrywał się dramat. Nikt na szczęście nie ucierpiał.

jacek nizinkiewicz rzeczpospolita zapalenie opon mózgowych ospa

Znany dziennikarz trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie. „Szybko się nie zobaczymy”

david j. watson nie żyje mam talent

Znany uczestnik „Mam Talent” nie żyje. Znaleziono go martwego w mieszkaniu