w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Tragedia w „Tańcu z Gwiazdami”! Nie żyje 34-letni tancerz. Ujawniono przyczyny zgonu

To stało się nagle. Tancerz był reanimowany, ale bez skutku. Odszedł jeden z najbardziej lubianych uczestników tanecznego show. Miał tylko 34 lata.

Nie żyje popularny tancerz i uczestnik programu „Taniec z Gwiazdami”. Zmarł nagle. Ujawniono też przyczyny jego zgonu. Tancerze z programu, jury oraz fani są zdruzgotani. O jego śmierci poinformował piosenkarz Czadoman.

Żora Korolyov nie żyje. Ujawniono przyczyny zgonu tancerza

Świat programów rozrywkowych i tancerzy jest w żałobie. Żora Korolyov, wyjatkowo uwielbiany przez widzów „Tańca z Gwiazdami” tancerz nie żyje. O jego śmierci poinformował w mediach społecznościowych piosenkarz Czadoman.

Żorę wszyscy znają z popularnych programów TVN oraz stacji Polsat. Ceniły go miliony Polaków. W programie tańczył w parze z Agnieszką Cegielską, ale też Dominiką Gwit czy Karoliną Gorczycą. Poza tańcem kochał też aktorstwo.

Grał w wielu chętnie oglądanych serialach, w tym w „Pierwszej Miłości”. Brał też udział w show pt. „Jak oni śpiewają„.

Czadoman: „Do zobaczenia po drugiej stronie…”

Nie żyje Żora Korolyov. „Taniec z Gwiazdami” bez niego nie będzie już taki sam. O śmierci tancerza poinformował opinię publiczną inny artysta, Czadoman. Post, który umieścił w internecie, wyciska z fanów ostatnie łzy.

To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie… – czytamy na Facebooku Czadomana. Obok niego widzimy zrzut ekranu z ostatniej wymiany korespondencji pomiędzy nim a zmarłym tancerzem.

Ujawniono nieoficjalnie przyczynę zgonu Żory Korolyova. Byłoi to podobno zapalenie mięśnia sercowego. Dziennikarze „Super Expressu” dotarli do anonimowej informatorki, która udzieliła krótkiej informacji na ten temat.

Wynika z niej, że w ostatnich dniach tancerz był mocno zajęty, a w domu po prostu zasłabł. Znalazła go tam jego druga połówka, która wezwała karetkę. Reanimacja nie odniosła skutku.

Fani żegnają tancerza. Nie mogą uwierzyć w jego odejście

Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Pod ostatnim wpisem Żory na Facebooku (zamieszczonym 16 grudnia), pojawił się pierwsze komentarze. – Żora, zbyt wcześnie na pożegnania… Wielki smutek w sercu – napisała jedna z internautek.

Wielka strata. Odszedł Wielki Talent. Młody człowiek. Ilu tak młodych ludzi jeszcze musi paść „nagle”, żeby zwykły Kowalski się obudził z amoku jakim jest pranie mózgu codziennie fundowane przez media? – napisał pełen wątpliwości inny internauta.

Źródło: Se.pl, Facebook

warszawa ceny biletów mpk trzaskowski podwyżka

Rafał Trzaskowski podjął dramatyczną decyzję. Warszawiacy wściekli. „Bandytyzm”

morawiecki szczepienia covid podcasty

Ostre słowa Morawieckiego. „Musimy przestać się na to nabierać. To nie jest zabawa!”