w ,

WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Zmarła aktorka z serialu „Na dobre i na złe”. „Świat się zatrzymał dla niej i dla nas”

Zmarła znana i lubiana popularna aktorka serialowa. Widzowie kojarzą ją między innymi z roli granej w serialu „Na dobre i na złe”. W internecie pojawiły się kondolencje.

Dowiedzieliśmy się o tym dopiero teraz. 6 stycznia opusciła nas znana i lubiana aktorka. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z popularnych seriali, m.in. „Na dobre i na złe” i „Pierwsza miłość”. Miała 67 lat. Przyczyn śmierci nie ujawniono opinii publicznej.

Teresa Aksinowicz-Jander nie żyje. Przyczyn śmierci nie ujawniono

Aktorka zmarła w wieku 67 lat. Smutnę informację o jej odejściu przekazał mediom syn Konrad. Co było powodem zgonu? Tego rodzina nie ujawniła.

Z głębokim żalem i smutkiem chciałbym przekazać tą smutną i szokującą wiadomość, ale moja kochana mama, Teresa Aksinowicz-Jander, odeszła dziś. Razem z jej kochającym mężem Lutzem Janderem jesteśmy w żałobie po tej stracie. Będziemy informować co dalej. Na razie sami nie wiemy. Kocham Cię Mamo na zawsze i wszędzie – czytamy na profilu na Facebooku Konrada Aksinowicza.

Kobieta niezależna, silna, pogodna i zawsze uśmiechnięta. Kobieta orkiestra, niezależna artystka, Szefowa swojego jednoosobowego teatru, Dyrygenta osobistych koncertów i Scenarzystka własnych widowisk. Kobieta Cud! (Facebook)

„Dzisiaj świat się zatrzymał i dla nas”

Dzisiaj świat się zatrzymał dla niej, ale także i dla nas. I całej społeczności aktorskiej. Tereska odeszła w dniu 6 stycznia 2022 roku, podążając za konnym orszakiem Trzech Króli. Taki oto dzień sobie wybrała na pożegnanie z ziemskim życiem – pisze Agencja Aktorska Edwin Film, z którą współpracowała zmarła artystka.

Jak czytamy w komunikacie, wiadomość o śmierci Teresy Aksinowicz-Jander środowisko artystyczne przyjęło z bólem, poczuciem wielkiej straty, ale też z wielkim niedowierzaniem. Przekazano już wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.

Teresa Aksinowicz-Jander ukończyła Wydział Lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Jej role w filmach i serialach ograniczały się najczęściej do krótkich ról i epizodów. Widzowie kochający polskie seriale znają ją z roli między innymi w „Na dobre i na złe” i „Pierwszej miłości„.

wścieklizna obowiązkowe szczepienia

Stan alarmowy w całej Polsce! Właściciele psów i kotów masowo wzywani do…

eligiusz grabowski nie żyje

Nie żyje wokalista popularnego polskiego zespołu. Zmarł po długiej chorobie