w , ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Nie żyje uczestnik „Mam talent” i „Must be the Music”. Agnieszka Chylińska była nim zachwycona

Zmarł uczestnik wielu talent show w Polsce. Wielokrotnie próbował swoją osobą zainteresować jurorów w przeróżnych stacjach telewizyjnych.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje jeden z ciekawszych uczestników przeróżnych talent show w Polsce, w tym „Mam talent!” i „Must Be The Music”. Mężczyzna zostanie pochowany 3 lutego w swoim rodzinnym mieście. Skomponował kiedyś piosenkę dla Agnieszki Chylińskiej.

Roman Gładyś nie żyje. Mężczyzna próbował sił w wielu programach telewizyjnych

Nie żyje Roman Gładyś. Uczestnik wielu programów rozrykowych zmarł w rodzinnej miejscowości w wieku 79 lat. Bez skutku próbował zaistnieć w wymagającym świecie polskiego show-biznesu. Od pewnego czasu było już o nim bardzo cicho.

Swego czasu zmarły artysta pojawiał się też w innych programach, takich jak „Tęczowy Music Box„, a nawet w teleturnieju „Idź na całość„. O śmierci Romana Gładysia informację podali dziennikarze portalu echodnia.eu.

Dla mnie pan jest zjawiskowy – skomentowal dawno teum występ Gładysia jeden z jurorów „Mam Talent!” Agustin Egurrola. – Ja kupuję pana płytę, wrzucam do samochodu i czuję, że będę miał niezłe atrakcje w tym samochodzie! (…) Kobiety wchodzą mi na kolana, widownia szaleje, jestem na TAK! – chwalił zmarłego artystę choreograf.

Widownia go uwielbiała. Jury „Mam Talent!” go pokochało

Pan Roman prywatnie pracował w wodociągach miejskich w Skarżysku-Kamiennej. Jednak to muzyka była jego największą pasją, choć nigdy nie udało mu się osiągnąć wielkiego sukcesu na tym polu.

Muzykowi udało się też zdobyć wiele odznaczeń i wyróżnień, w tym odznakę Polskiego Stowarzyszenia Wynalazców i Racjonalizatorów Nagrody Specjalnej czy Lidera Innowacji. Był też założycielem zespołu Śpiewające Słoneczniki, który śpiewał w rodzinnej miejscowości zmarłego.

Cała Polska usłyszała o nim jednak, gdy pojawił się na scenie programu „Mam Talent!„. Oczarował widownię i jury własnym utworem pt. „Miłość nad Bałtykiem„. Jak się potem okazało, piosenkę napisał specjalnie dla Agnieszki Chylińskiej.

Źródło: Onet, Planeta

horban doradca premiera zakaz przemieszczania się nowe obostrzenia 20 marca

Niezaszczepieni nie kupią alkoholu. Nowy, wzbudzający kontrowersje pomysł rządu

abonament rtv kontrolerzy poczta polska kary mandat 2021 stawki kto zwolniony

Urząd Skarbowy wkrótce zapuka do wszystkich po pieniądze. Nie będzie taryfy ulgowej