w , ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

PiS chce wprowadzić nowe 500 PLUS. Polacy krytycznie podchodzą do tego pomysłu

Każdy w Polsce będzie miał swoje 500 plus. Kolejna grupa obywateli dostała obietnicę wprowadzenia dodatku socjalnego. Problem w tym, że spotkało się to z krytyką.

nowe 500 plus dla rolników

Inflacja szaleje, a Prawo i Sprawiedliwość rozdaje pieniądze na lewo i prawo. Nic dziwnego, bo Polacy przez drożyznę są po prostu wściekli, a poparcie dla rządu spada z dnia na dzień. Padła właśnie zapowiedź wprowadzenia nowego programu 500 plus.

500 plus dla rolników. Nie wszyscy popierają ten pomysł

Inflaja i drożyzna szaleją. Widać to w szczególności w sklepach. Rosnące koszty życia będą stanowiły największy wyzwanie dla Polaków, dla których do końca 2021 roku żyło się w miarę dobrze.

Nie tylko w miastach ludziom żyje się coraz gorzej. Na pogorszenie jakości życia narzekają również ważni z punktu widzenia poparcia dla rządu rolnicy. Ci już zapowiedzieli, że zaczną się strajki i będzie paraliż całego kraju.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości gorączkowo szukają więc pomysłu, jak rolnikom zamknąć usta. Padła propozycja, aby dać im… 500 plus. Rolnicy dowiedzieli się o tym pomyśle i od razu go skrytykowali.

Rolnicy krytycznie o nowym pomyśle

Dla wielu rolników obecna sytuacja oznacza koniec działalności. Okazało się bowiem, że wielu gospodarstw w naszym kraju nie stać nawet na nawóz. Rolnicy, w tym zrzeszeni w ramach Agrounii, chcą rozpętać awantury na ulicach miast. Strajk wisi w powietrzu.

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk uznał, że najlepiej zamknąć usta rolnikom rozdawaniem kolejnych pieniędzy. I tak powstał pomysł na nowy program 500 plus dla rolników, czyli dopłatę 500 zł do każdego hektara. Na program rząd chce przeznaczyć nawet 3 do 4 mld zł.

Zamiast kombinować z kolejnym 500 plus, lepiej zwyczajnie obniżyć ceny, które musimy dźwigać na swoich barkach – powiedział jeden z rolników dziennikarzom „Faktu„. Atmosfera z dnia na dzień jest coraz gęstsza, a emocje są tak silne, że strajk może wybuchnąć w każdej chwili.

Na nowe 500 plus dla rolników musi się zgodzić Komisja Europejska.

donald tusk twitter stadion pieniądze paleta

Mocne słowa Tuska. Mówi, kim są patrioci, a kim idioci. Pokazuje miliardy leżące na stadionie

stagflacja emerytura bez podatku nie do ręki bezgotówkowo poczta polska zus tylko na konto

ZUS ujawnił dramatyczne wieści dla tysięcy emerytów. „Będą musieli zapłacić…”