w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Myła psa na myjni dla SAMOCHODÓW. Zwierzę aż wyło z bólu, który zadała mu właścicielka

Kobieta w szczecinie myła psa na myjni tak jakby był to samochód! Na ból zwierzęcia zareagował tylko 17-latek, który zgłosił sprawę policji.

Niesamowite zdarzenie w Szczecinie. Kobieta jak gdyby nigdy nic myła psa… na myjni samochodowej. Według świadka, który zeznawał już w tej sprawie na policji, zwierzę wyło z bólu.

Myła psa na myjni

Cała sytuacja miała miejsce w czwartek późnym wieczorem. Blondwłosa kobieta przywiązała psa w myjni samochodowej, w której normalnie myje się samochody. Potem używającym myjki samochodowej, która charakteryzuje się bardzo wysokim ciśnieniem, zaczęła myć zwierzę.

Sprawę nagłośniła jedna z użytkowniczek Facebooka, która podzieliła się nagraniem jej syna na grupie „Szczecin: Zwierzęta”.

POLECAMY:
Film dla ludzi o MOCNYCH nerwach. Kierowca rozjechał rodzinę kaczek

17-latek jako jedyny zareagował na dramat zwierzęcia, pomimo że cała sytuacja miała miejsce przy ruchliwej ulicy.  Co więcej, widać na że na myjni jakiś samochód czekał na miejsce w tym boksie. Kierowca tego samochodu więc doskonale, co się dzieje, ale nie zareagował. 17-latek wezwał policję, nagrał filmik i zwrócił uwagę kobiecie.

Ten pies wył z bólu. Żal było na niego patrzeć. To był straszny widok – powiedział tvn24.pl świadek zdarzenia.

Zanim policjanci pojawili się na myjni samochodowej, kobiety już tam oczywiście nie było. Po wpisie na Facebooku rozpoczęło się jednak poszukiwanie kobiety, zakończone sukcesem.

Myła psa na myjni. Dla zwierzęcia to musiał być dramat

W materiale serwisu tvn24 zawarto także opinię weterynarza, który potwierdził że sytuacja na pewno była dla psa dramatem. Artykuł zwrócił uwagę na torturę zarówno psychiczną, jak i fizyczną.

Ciśnienie w takiej myjce jest bowiem ogromne, a pies mógł poczuć się jakby atakowało go w jednym momencie tysiąc igieł.

POLECAMY:
Kolejny zwierzęcy dramat. Pies umierał w budzie

Szczeciński weterynarz Leonard Gugała zwrócił też uwagę, że nawet jeśli kobieta używała tylko opcji spłukiwania wodą, w myjce mogły pozostać resztki środków myjących. A te mogą być bardzo szkodliwe dla psa.

Dla mnie to straszna głupota i zupełny brak wyobraźni. Ta pani najpierw powinna siebie tak umyć. Moim zdaniem powinna zostać poddana badaniom psychologicznym, by stwierdzić, czy jest odpowiedzialna na tyle, by zajmować się zwierzęciem – dodał weterynarz.

Dramatyczne nagranie ze Szczecina możecie zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/hania.aksleiz/videos/3847325525340000/

źródło: tvn24.pl

Rodzina przeprowadziła się zostawiając psa. Ten nie miał dokąd pójść

wojna na ukrainie data putin

PILNE. Wojna 16 lutego? Wywiad USA podał godzinę inwazji. Niepokojące doniesienia