w , ,

Beata Kozidrak w ogromnej żałobie. Odszedł jej wieloletni przyjaciel. „Płaczę…”

Po śmierci jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w kraju inni artyści nie mogą się pozbierać. Pojawiają się kolejne wspomnienia i smutne posty.

witold paszt nie żyje kozidrak
Liderka Bajmu nie kryje wzruszenia po śmierci ukochanego przyjaciela. Fot. Instagram / Beata Kozidrak

Informacja o śmierci jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów w Polsce ścięła z nóg nie tylko rodaków, ale też Beatę Kozidrak. Piosenkarka zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych smutne pożegnanie.

Beata Kozidrak: „Kiedy umiera artysta, umiera też jakaś część każdego z nas”

Witku, przeżyliśmy wspólną muzyczną przygodę na trasie koncertowej w USA. Uczyłam się od Ciebie współbrzmienia głosów. Jest mi strasznie smutno, przytulam mocno Twoją rodzinę, córki i wnuki. Płaczę, bo kiedy umiera artysta, umiera też jakaś część każdego z Nas – czytamy na profilu Beaty Kozidrak na Instagramie.

Witold Paszt, niezwykły artysta i przyjaciel piosenkarki, odszedł 18 lutego w wieku 68 lat. O jego śmierci poinformowały córki. Wokalista legendarnej grupy VOX dawno temu współpracował z liderką Bajmu.

Witold Paszt nie żyje

Lider zespołu VOX zmarł 18 lutego. Trzykrotnie chorował na COVID-19. Po chorobie pojawił się szereg komplikacji zdrowotnych, o których więcej szczegółów ujawniły córki muzyka.

Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID-19, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą mamą. Bardzo się do niej spieszył – napisały.

– Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującego – ujawniły córki zmarłego Witolda Paszta.

wyższy zus dla niezaszczepionych

Niezaszczepieni będą płacić dużo wyższy ZUS? „Czas na jałowe dyskusje się skończył”

sondaż kaczyński pis poparcie

Fatalny początek tygodnia dla prezesa Kaczyńskiego. Otrzymał druzgocącą wiadomość