w ,

Gadżety biznesowe – marketing w sektorze premium

Dobrym zwyczajem jest nagradzanie najwierniejszych klientów. Dzięki temu poczują się oni docenieni i zmotywowani do kontynuowania zakupów.

gadżety biznesowe premium
Fot. materiały partnera

Efekt ten można uzyskać poprzez stosowanie rabatów, a także oferując upominki. Sprawdź, jakie prezenty można podarować klientom VIP.

Prezenty są miłymi niespodziankami, które mogą utrwalić pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów. Od czasu do czasu warto zadbać o takie relacje, aby cieszyć się długotrwałą owocną współpracą. Zaskocz swoich najlepszych odbiorców i podaruj im coś ekstra.

Gadżety biznesowe – przydatna elektronika

Ładowarki lub power banki to urządzenia, które przydają się na co dzień w wielu sytuacjach. Najwyższa jakość użytych materiałów i estetyczny wygląd sprawiają, że tego typu akcesoria mogą być trafionym prezentem dla najlepszego klienta lub kontrahenta.

Ładowarki bezprzewodowe mają też często dodatkową funkcjonalność, np. podstawki do telefonu lub organizera, który można postawić na biurko. Takie urządzenie można wygodnie postawić w dowolnym miejscu, dzięki czemu telefon zawsze będzie pod ręką.

Elegancja i klasyka – pióro wieczne na wyjątkowe okazje

Chcesz podkreślić jakość stosunków biznesowych z ulubioną firmą, a przy okazji wyrazić swoje uznanie i chęć dalszej współpracy? Podaruj elegancki i wyjątkowy gadżet biznesowy – pióro wieczne.

Takie akcesoria kojarzą się z luksusem i prestiżem, dlatego doskonale sprawdzą się jako upominek na szczególne okazje. Ważne wydarzenia wymagają stosownej oprawy, dlatego dobrym pomysłem jest uświetnienie ich za pomocą odpowiednich dodatków.

Gadżety VIP – zegarki i monitory aktywności

Dobrym pomysłem na prezent dla klienta VIP jest bezprzewodowy zegarek wielofunkcyjny. Taki praktyczny gadżet premium przydaje się w wielu sytuacjach, zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i na co dzień.

Wybierz niezawodny dodatek z czytelnym wyświetlaczem i dostępnymi funkcjami, które ułatwiają organizację czasu. Najlepsze smartwatche nie tylko wyświetlają czas i datę, ale też zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej, ponieważ umożliwiają np. monitorowanie ruchu.

Gadżety premium dla aktywnych i podróżujących

Rozrywka i rekreacja jest równie ważna, jak praca. Jeśli chcesz pokazać Twojemu klientowi lub kontrahentowi, że doceniasz równowagę w życiu, zaskocz go i daj w prezencie akcesoria niezwiązane bezpośrednio z pracą.

Kamery sportowe to gadżety z wyższej półki. Jeśli chcesz pokazać, że doceniasz Twojego partnera biznesowego, możesz podarować mu wyjątkowy sprzęt elektroniczny. Kamery HD z akcesoriami pozwolą cieszyć się wyjątkowymi chwilami i ponownie przeżywać je w zaciszu domowym. Obdarowany utrwali ważne momenty i z pewnością doceni taki oryginalny i niecodzienny prezent.

Piękne i praktyczne gadżety VIP to zawsze dobry pomysł – są niezwykle przydatne i ułatwiają życie. Postawione na blacie biurka stanowią doskonałą reklamę i nawiązują do wysokiej jakości usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę. Są też wyrazem dbania o klientów oraz kontrahentów.

kaufland 5 zł za stanie w kolejce

Każdy klient Kauflandu dostanie przy kasie 5 zł. Wystarczy spełnić tylko jeden warunek

500 plus grudzień 2020 wypłata przed świętami kiedy wypłata

Panika wśród rodziców. 400 plus zamiast 500 plus! Jest oficjalna deklaracja minister rodziny