w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Każdy klient Kauflandu dostanie przy kasie 5 zł. Wystarczy spełnić tylko jeden warunek

Znana sieć sklepów spożywczych powraca do dawnego pomysłu. Każdy klient, po spełnieniu tylko jednego warunku, otrzyma od firmy 5 zł na zakupy. I to wiele razy.

kaufland 5 zł za stanie w kolejce

Wielkanoc znów generuje w sklepach kilkudziesięciometrowe kolejki. Każdy chce zdążyć zrobić zakupy w obawie, że zabraknie typowych i niezbędnych produktów na święta. Czasami jednak warto spędzić trochę więcej czasu w sklepie i na tym zyskać.

Kaufland. 5 zł za stanie w kolejce. Jest jeden warunek

Nie ma chyba ludzi, którzy lubią stać w kolejkach w sklepie. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy sznur osób do kas wydłuża się w nieskończoność. Warto jednak wiedzieć, że na staniu w kolejkach można zyskać.

Jeśli zbyt długo będziemy oczekiwali na skasowanie naszego towaru, dostaniemy rekompensatę. Będzie można ją wykorzystać na kolejne zakupy. Nie ma też żadnego limitu. Ile razy będziemy zmuszeni długo czekać, tyle razy dostaniemy pieniądze.

Zbyt długie stanie w kolejce do kasy spowoduje, że w naszej kieszeni wyląduje bon na 5 zł. Do dawnego pomysłu wróciła właśnie sieć Kaufland. Co zrobić, aby otrzymać rekompensatę za zbyt długie stanie w kolejce?

Rekompensata za stanie w kolejce

Trzeba spełnić jeden warunek, czyli oczekiwać w kolejce dłużej niż 5 minut. Jednocześnie muszą być otwarte wszystkie kasy. Rekompensata nie kumuluje się, dlatego jeśli będziemy stać w kolejce przykładowo 15 minut, to mimo to dostaniemy 5 zł.

Jeżeli stoimy w kolejce do kasy więcej niż wspomniane 5 minut i nie wszystkie kasy są otwarte, to rekompensata nam się nie będzie należała. Jeśli jednak na nią zasłużymy, nagrodę należy odebrać w Punkcie Obsługi Klienta, który jest w każdej placówce tuż obok kas.

Wiele osób może być zainteresowanych taką promocją w okresie przed świętami. W sklepach jest coraz bardziej tłoczno i być może łatwiej będzie dostać swoje 5 zł. Kolejki wydłużają też kasy samoobsługowe, przy których z reguły trzeba stać nieco dłużej.

wymiana opon zimowych na letnie kiedy

Czas wymienić opony samochodowe. Wielkimi krokami nadchodzi letni sezon

gadżety biznesowe premium

Gadżety biznesowe – marketing w sektorze premium