w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Jasnowidz Jackowski pokazał mapę grozy: „Ludzie będą stąd uciekać!” Masowa ewakuacja?

Czy nasz kraj czeka wielka akcja ewakuacji? Jasnowidz Jackowski pokazał niepokojącą mapę. Zaznaczył na niej regiony, z których – jego zdaniem – ludzie będą uciekać.

jackowski mapa polski masowa ewakuacja
Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski - kanał oficjalny

Krzysztof Jackowski podczas ostatniego spotkania ze swoimi fanami pokazał tajemniczą mapę. Widać na niej Polskę oraz zaznaczony fragment obejmujący województwa sąsiadujące z Ukrainą. Jak stwierdził, ludzie z tych terenów będą masowo uciekać.

Krzysztof Jackowski. Mapa grozy. Na niej zaznaczony obszar. O co chodzi?

Czy wschodnie województwa Polski czeka masowa ewakuacja? Co właściwie zaznaczył na mapie słynny polski jasnowidz? Jego zdaniem to się stanie już niebawem i zapewne będzie miało bezpośredni związek z inwazją Rosji na Ukrainę.

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy jasnowidz pochodzący z Człuchowa. Jego sympatycy regularnie oglądają jego wizje i z niecierpliwością czekają na kolejne nagrania, szczególnie w tym trudnym okresie.

W zamieszczonym filmie pod tytułem „Moje przeczucia – kwiecień 2022” jasnowidz pokazał mapę Polski z zaznaczonym obszarem. Ludzie oglądający audycję na żywo nie mogli w to uwierzyć.Co dokładnie widać na mapie? To Polska z zaznaczonym za pomocą czarnego flamastra obszarem. Z oznaczonego obszaru – jak stwierdził Jackowski – ludzie będą uciekać w popłochu.

Jaki ma być tego bezpośredni powód? Tego niestety dokładnie nie potrafił wskazać. To, co widać, to spory kawałek południowo-wschodniego rejonu naszego kraju wraz z Rzeszowem, Lublinem, a nawet Krakowem.

Jasnowidz z Człuchowa o masowej ewakuacji. Polska podzielona na trzy regiony?

„Kojarzy mi się ten obszar Polski, ludzie z jakiegoś powodu będą stąd uciekać, będą się obawiali czegoś i niekoniecznie będą mogli wrócić…”

Gdy tylko widzowie zobaczyli kartkę z mapą, od razu zaczęli pytać o konkrety i wyjaśnienia. Wpadli w panikę. Jasnowidz nie potrafił jednak wskazać, co dokładnie będzie miało miejsce. Jedyne, co na pewno potwierdził, to to, co zauważył podczas swojej wizji. Widział tylko to, jak ludzie uciekają.

Dalsze słowa jasnowidza Jackowskiego są jeszcze bardziej niepokojoące. Każdy, kto ogląda jego audycje, wie, że od dawna padają zapowiedzi wydarzenia bez precedensu, które ma dotyczyć również Polski. Jak stwierdził, możliwe, że dojdzie do wybuchu drugiego konfliktu, podobnego do tego, który widzimy na Ukrainie od 24 lutego.

Jasnowidz, naciskany przez swoich widzów, kilka razy powtórzył to samo stwierdzenie. Jego zdaniem Polacy, którzy mieszkają na terenie zaznaczonym na pokazanej mapie, będą uciekać z domów. To, co budzi grozę, to fakt, że jego – jak przyznał – może dojść do podziału Polski na trzy regiony.

Jasnowidz Jackowski. Kwiecień 2022

żurek wielkanocny magdy gessler przepis

Wielkanoc. Dodaj do żurku ten jeden składnik. Zupa zrobi furorę i podbije serca gości

walka o donbas kamera live

PILNE. Rosja rozpoczęła drugą fazę wojny. Zełenski wydał oświadczenie. „To jest piekło!”