w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Szokujące zdjęcie Putina podczas Parady Zwycięstwa. „Wątły, nie wygląda dobrze”

Zdjęcie Władimira Putina w trakcie próby przemarszu wojsk na Placu Czerwonym pokazują, że ze zdrowiem prezydenta Rosji jest wyraźnie coś nie tak.

parada zwycięstwa putin przemówienie
Fot. Twitter

– Twardziel Putin nie wygląda dobrze. Wątły, potrzebował koca, żeby ochronić się przed chłodem podczas przeglądu wojskowego – napisał na Twitterze kandydat na premiera Kanady Bill Hillier.

Putin nie taki twardziel? Na paradzie siedział pod kocem

Twardziel Putin nie wygląda dobrze. Wątły, potrzebował koca, żeby ochronić się przed chłodem podczas przeglądu wojsk – napisał na Twitterze kandydat na premiera Kanady Bill Hillier. Inne fotografie Putina z Parady Zwycięstwa też pokazują, że prezydent Federacji Rosyjskiej słabnie w oczach.

W Moskwie 9 maja było zaledwie 9 stopni Celsjusza. Putin został sfotografowany, gdy siedział na trybunie owinięty kocem. Obok niego siedzieli dużo starsi od niego weterani bez żadnych okryć. Ale to nie koniec spekulacji i plotek. Inni obserwatorzy zauważyli wyjątkową opuchliznę na twarzy dyktatora z Kremla.

Dodatkowo Putin zaciskał nieustannie prawą pięść. Od dawna mówi się, że ta ręka nie jest w pełni sprawna, co było widoczne na wielu materiałach filmowych już miesiąc temu.

Prezydent Rosji jak „chomik wypchany sterydami”

Władimir Putin pojawił się 9 maja na Placu Czerwonym, ale ostatnio pokazuje się dużo rzadziej. Od jakiegoś czasu krążą plotki i spekulacje o ciężkiej chorobie, a nawet nowotworze przewodu pokarmowego. Niektóre media twierdzą, że prezydent Rosji przejdzie niebawem operację.

To, co jednak mocno rzuciło się w oczy dziś, to twarz dyktatora. Była nienaturalnie opuchnięta i większa. Niektórzy dziennikarze twierdzą, że to wina leków, w tym sterydów, które od jakiegoś czasu ma przyjmować Putin.

Na najciekawszą opinię zdobył się brytyjski dziennikarz John Sweeney, który patrząc na twarz Putina w trakcie Parady Zwycięstwa nazwał przywódcę Rosji „chomikiem wypchanym sterydami„.

pfizer czy moderna szczepionka covid skuteczność opinie

Pfizer i Moderna. Nowe zaskakujące informacje o szczepionkach

260 zł kg czereśni zdjęcie

Drożyzna szaleje. 260 zł na kilogram czereśni. To zdjęcie zwaliło internautów z nóg