w , ,

Prezydent dużego miasta miał wypadek. Jest przytomny, stwierdzono liczne złamania

Znany polityk Platformy Obywatelskiej i jednoczesnie prezydent Kielc miał poważny wypadek rowerowy. Ma złamaną rękę i obojczyk. Trafił na SOR.

Aktualny prezydent Kielc i były europoseł Bogdan Wenta stał się ofiarą wypadku rowerowego w czasie powrotu z pracy do domu. Szybko trafił na szpitalny oddział ratunkowy. Jak poinformował rzecznik urzędu miasta Marcin Januchta, Wenta jest przytomny.

Bogdan Wenta miał wypadek rowerowy. Trafił do szpitala

Prezydent Bogdan Wenta przyjechał dziś do pracy na rowerze. Podczas drogi powrotnej uległ wypadkowi rowerowemu. Okoliczności zdarzenia nie są na razie znane – powiedział rzecznik prezydenta Kielc.

Wencie szybko udzielono niezbędnej pomocy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Polityk jest przytomny, a jego życiu i zdrowiu w tej chwili nic nie zagraża. Nowe informacje o stanie zdrowia prezydenta Kielc zostaną ujawnione w kolejnych komunikatach ratusza.

Media nieoficjalnie podają informację, że prezydent Kielc w wyniku wypadku ma złamaną rękę i obojczyk. W tej chwili w szpitalu oczekuje na operację. Lokalna gazeta „Echo Dnia” podała, że Wenta w czasie jazdy był w kasku i tylko dzięki temu nie ma poważniejszych obrażeń.

łukaszenka putin wojna na ukrainie

PILNE. Białoruskie czołgi jadą w kierunku Polski. Łukaszenka dąży do eskalacji napięcia

leasing konsumencki samochodu czy się opłaca

Leasing konsumencki czy kredyt: jak sfinansować zakup wymarzonego samochodu?