w ,

Premier Morawiecki zamieścił wzruszający wpis. „Nie mógłbym sobie nawet wyobrazić…”

Nadchodzące święto wszystkich mam to okazja, by złożyć życzenia wdzięczności za dar życia. To właśnie zrobił na swoim Facebooku premier Morawiecki.

morawiecki dzien matki facebook jadwiga morawiecka
Fot. TVP Info (screen)

Premier rządu Zjednoczonej Prawicy Mateusz Morawiecki to zwykle osoba, która szuka pieniędzy w kieszeni każdego z nas, by załatać budżet. Od święta potrafi być wzruszającym do łez człowiekiem. Jedno jest pewne – jest postacią bardzo rodzinną, co widać wyraźnie po jego ostatnim wpisie na Facebooku.

Morawiecki szczerze o swojej mamie. Napisał to na Facebooku

Zbliża się wielkimi krokami Dzień Matki. Z tego też powodu premier Mateusz Morawiecki zamieścił na swoich kanałach w mediach społecznościowych wzruszający wpis.

Mało kto kojarzy matkę obecnego premiera Polski. Jadwiga, bo tak ma na imię, raczej publicznie się nie pokazuje, ale postanowił ujawnić jej oblicze sam premier. Matka premiera, Jadwiga Morawiecka, obchodzi nie tylko Dzień Matki, ale też swoje 92. urodziny. Ta podwójna okazja sprawiła, że kilka wzruszających słów skierował do niej jej syn.

Trudno mi wyrazić w słowach jak wyjątkową jest osobą, ile ciepła, mądrości i dobra zawsze dawała i daje wielu ludziom wokół siebie. Każdego dnia jestem jej wdzięczny za dar życia i wszystko co dla mnie zrobiła. Za to, że z tego ciepła, mądrości i miłości mogę korzystać przez całe życie – napisał na Facebooku premier.

Matka Mateusza Morawieckiego ma podwójne święto

W Polsce Dzień Matki obchodzimy go 26 maja, ale nie przeszkodziło to premierowi Morawieckiemu już teraz złożyć swojej rodzicielce życzeń. Nie zabrakło też słów ogromnej wdzięczności. Obok kawałka tekstu widzimy zdjęcie młodszej Jadwigi Morawieckiej oraz fotografię bukietu kwiatów.

Jadwiga Morawiecka urodziła się 22 maja 1930 roku. Oprócz syna Mateusza miała jeszcze cztery córki. Wraz z świętej pamięci Kornelem Morawieckim była czynną działaczką opozycyjną w czasach PRL.

Najbardziej kochana na świecie, nie mógłbym sobie nawet wyobrazić lepszej Mamy – napisał w poście premier Morawiecki.

bogumiła wander tvp spikerka alzheimer

Bogumiła Wander była legendą telewizji. Dzisiaj mocno cierpi

zespół przygotowania powietrza symbol

Zespół przygotowania powietrza – dlaczego warto na niego stawiać?