w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Znany polski anestezjolog ma nowotwór. W sieci zamieścił drastyczne zdjęcia ze szpitala

Rozpoznawalny polski lekarz anestezjolog choruje na raka. Na swoim profilu na Twitterze zamieścił szereg zdjęć dokumentujących leczenie tej trudnej choroby.

dr marcin zasadowski opinie

Polski anestezjolog, które zna wielu Polaków, ma raka. W sieci dokumentuje proces leczenia bez żadnego tabu. Zdjęcia są zaskakujące, ale pokazują realia walki z tą trudną chorobą.

Dr Marcin Zasadowski ma raka. Znany polski anestezjolog pokazuje swoją chorobę w sieci. „Żyję…”

Jak wygląda prawdziwe starcie z chorobą? Pokazał to znany w Polsce anestezjolog dr Marcin Zasadowski, który właśnie pilnie trafił na stół operacyjny. Fotografie pokazujące przebieg leczenia umieszczone zostały na jego profilu na Twitterze. Wykonano je na jego prośbę.

Tuż po przebytej operacji zobaczyliśmy zdjęcie, na którym lekarz leży na szpitalnym łóżku. Dał obserwującym go internautom znać, że operacja udała się. „Żyję…” – napisał. Sporą popularność dr Zasadowski zdobył właśnie przez swoją aktywność w tym medium społecznościowym, gdzie do tej pory komentował sprawy związane z epidemią koronawirusa.

Choć jest lekarzem, sam potrzebował pilnej pomocy. Okazało się bowiem, że ma raka tarczycy. Obserwujące go osoby miały okazję zobaczyć zdjęcia pokazujące leczenie, w tym również filmy.

Popularność zdobył pisząc o zagrożeniu koronawirusem

Dr Marcin Zasadowski od ponad 10 lat pracuje w szpitalu w Hiszpanii (Hospital Virgen de La Luz w Cuenca oraz w Hospital Recoletas). Popularność zdobył opisując realia walki z COVID-19 właśnie w tym kraju, gdzie – jak powszechnie wiadomo – sytuacja epidemiologiczna była bardzo trudna.

Często pisał, aby się szczepić i nosić maseczki. Udowadniał swoją aktywnością, że koronawirus to realne zagrożenie, które dotyczy nas wszystkich. 9 maja obserwujący go internauci otrzymali smutną wiadomość o konieczności wykonania operacji usunięcia tarczycy.

W środę poddaje się operacji usunięcia tarczycy z powodu raka. Informuje by uniknąć spekulacji, ze wsadzili mnie za łapówki czy dodatki kowidowe. Kłaniam się nisko wszystkim i do zobaczenia… mam nadzieje… – napisał przed zabiegiem dr Zasadowski.

Operację anestezjologa nagrały na jego wyraźną prośbę osoby znajdujące się na sali operacyjnej. Wszystkie filmy i zrobione w czasie leczenia zdjęcia zostały opublikowane bez żadnej cenzury ja profilu. 12 maja lekarz dostał informację, że zablokowano mu konto na Twitterze, bo publikowane zdjęcia łamią zasady portalu.

Wszystkich zainteresowanych informuje, że na YouTube pojawi się wkrótce materiał na temat raka tarczycy ilustrowany materiałami z mojej operacji – poinformował lekarz.

drożyzna 2023 ceny prądu podwyżki 40 procent inflacja

URE o gigantycznej podwyżce cen prądu. Polacy będą w dramatycznej sytuacji

czy rosja zaatakuje polske grozby putina

Putin planuje kolejny atak. „Będziemy ich szarpać. Do jesieni wszystko się skończy”