w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Jackowski ostrzega. Idzie całkowity finansowy krach? „Może to być szokiem dla nas wszystkich”

Czy Polska przetrwa finansowy kryzys, który bez wątpienia puka do naszych drzwi? Jasnowidz twierdzi, że czeka nas reglamentacja żywności spowodowana inflacją.

Inflacja rośnie i nic chyba nie jest w stanie jej zatrzymać. Każda wizyta w sklepie spożywczym kończy się dla Polaków dramatem, bo jest drogo, a będzie coraz drożej. Przed nami kolejne gigantyczne podwyżki cen ciepła, gazu, prądu, żywności i opłat za użytkowanie mieszkania.

Jasnowidz Jackowski o inflacji. „Czeka nas wielkie tąpnięcie”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pochylił się nad tym tematem i postanowił przeprowadzić wizję, aby spróbować odpowiedzieć na pytanie, co w kolejnych miesiącach czeka Polaków od strony ekonomicznej. Wizjoner nie ma dobrych wiadomości dla obywateli.

Polski Nostradamus potwierdził to, co i tak wszyscy chyba odczuwają coraz mocniej. Kryzys ekonomiczny puka do naszych drzwi, a inflacja wywiewa ostatnie banknoty z naszych portfeli. Nie dość, że obecne dni nie napawają nas optymizmem, to wiadomość od jasnowidza jest tylko jedna – najgorsze dopiero przed nami.

Nasz rząd próbuje brylować w tej trudnej sytuacji. (…) To się dopiero zaczyna. Rząd się przeliczy, zacznie czuć się bardziej osamotniony, niewiele pomogą tarcze i dofinansowania z tego względu, że kryzys i inflacja będą wymykały się spod kontroli – przestrzegł Polaków Krzysztof Jackowski.

Jego zdaniem Polaków czeka finansowe tąpnięcie, a świat, jaki znamy, odejdzie w zapomnienie. Nadchodzi bez wątpienia czas całkiem nowego porządku ekonomicznego, w którym nie każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Może to być szokiem dla nas wszystkich. Czuję wielkie spadki, potężny raptowny krach, który zburzy dotychczasowy porządek ekonomiczny – powiedział zmartwiony wyraźnie jasnowidz. – Na tę sytuację, jaka idzie, istotne jest, aby pomyśleć o zabezpieczeniu swoich oszczędności – mówił jasnowidz z Człuchowa.

Nadciąga nowy ekonomiczny ład. „Przed tym przestrzegam”

Obecny kryzys to bez wątpienia kryzys popandemiczny. Teraz dalej to jest też efekt wojny, napaści Rosji na Ukrainę. Dwie rzeczy się ze sobą zbiegły. Tak powstał kryzys nie tylko w Polsce, ale i w innych państwach – słyszymy na ostatnim nagraniu Jackowskiego na YouTube.

Zdaniem Jackowskiego, najbardziej uznanego polskiego jasnowidza, który z powodzeniem pomagał policji w poszukiwaniach zaginionych osób, w najbliższych miesiącach może się stać coś przerażającego, do czego raczej nie jesteśmy przyzwyczajeni. Załamanie się finansów może doprowadzić bowiem do tego, że żywność będzie odgórnie rozdzielana.

To jest preludium do tego, co nas niebawem czeka. Czeka nas tąpnięcie międzynarodowe. Przed tym przestrzegam. Będzie to tąpnięcie, które nie będzie miało związku z Polską, ale Polska to odczuje. Czeka nas kompletne załamanie wartości i to często tych, które teraz uważamy za realne – stwierdził wizjoner.

Ludzie z oszczędnościami potracą bardzo wiele. Nikt nie będzie ich zabezpieczał. Niezadowolenie tych ludzi będzie o wiele większe, niż tych z kredytami – powiedział zaniepokojony Jackowski. Na koniec powiedział, że powinniśmy wszyscy pozbyć się zlodzeń, że cokolwiek w najbliższych miesiącach ulegnie poprawie.

13 emerytura 2023 kiedy wypłata

Co dalej z 13. i 14. emeryturą? Premier Morawiecki o końcu wypłat dodatkowych świadczeń

artykuły medyczne

Artykuły medyczne – jak zadbać o zaopatrzenie?