w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Jasnowidz ostrzega przed zamachem na premiera. „Ja bym się zaczął bać…”

Drugi po Krzysztofie Jackowskim z Człuchowa najbardziej znany wizjoner w Polsce ostrzega. Może być planowany zamach na premiera Morawieckiego!

morawiecki mail dworczyk leaks nie mamy pieniędzy 500 plus polski ład
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera (screen)

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swoją wyjątkowo niepokojącą i mrożącą krew w żyłach wizją. Jego zdaniem życie premiera Mateusza Morawieckiego może być poważnie zagrożone. Wizjoner mówi wprost o zamachu.

Jasnowidz ostrzega. Życie premiera zagrożone?

Nikt z nas chyba nie wyobraża sobie, aby mogło dojść do zamachu na Mateusza Morawieckiego. Premier rządu Zjednoczonej Prawicy jest bardzo mocno chroniony. Niestety znany polski jasnowidz Wojciech Glanc miał bardzo niepokojącą wizję. Podzielił się nią z widzami na YouTube.

Przeczucia Glanca są bardzo mroczne, ale z takich wizji ten mistyk słynie. W ostatnich miesiącach dzielił się głównie samymi tragicznymi przewidywaniami na temat naszego kraju. Spodziewał się nawet, że na Polskę spadnie bomba atomowa.

W ostatniej swojej relacji zajmował się jednak przeczuciami dotyczącymi naszej rodzimej polityki i kluczowych postaci. I nagle padło bardzo niepokojące zdanie, z którego wynika, że premier Mateusz Morawiecki stać się może ofiarą zamachowca.

Mam wrażenie, jakby był ścigany ktoś z rządu. Jakby uciekał. Obraz, jakby ktoś ścigał Morawieckiego i chciał go zabić. Takie napięcie się pojawia, jakby go chcieli zabić. No nie jest to lubiana postać. (…) Będąc na jego miejscu, ja bym się zaczął bać – powiedział Glanc.

Morawiecki w wizji Glanca ucieka przed…

Jasnowidz Wojciech Glanc skupił się na swoich przeczuciach bardzo intensywnie, po czym zaczął mówić. Zobaczył w myślach premiera uciekającego przed jakąś ciemną, niezidentyfikowaną postacią. Był przekonany, że to coś chce go dorwać i się z nim rozprawić.

Wizjoner ma dla premiera Mateusza Morawieckiego radę, aby w najbliższych miesiącach mocno przyjrzał się swojemu otoczeniu i zadbał o większą ochronę. Bezpieczeństwo szefa rządu jest najważniejsze. Glanc zaznaczył jednak, że to tylko wizja, a te obrazy w głowie, które zobaczył, nie muszą wprost oznaczać, że premierowi grozi coś złego. Chodzi o symbole.

W kolejnych minutach relacji jasnowidza Glanca wyjaśniło się, że – owszem – chodzi o zabójstwo, ale w sferze symbolu. Wówczas mistyk się uspokoił i wyznał oglądającym go osobom, że premier Morawiecki stać się może typowym ofiarnym kozłem.

Widzę to tak, jakby go mieli wystawić, symbolicznie zniszczyć. Pokazać, że walczymy z korupcją. Ja go widzę po prostu stojącego i mam wrażenie, że stoi ktoś z nożem z tyłu, taka ciemna postać, niewyraźna. To symboliczny obraz. Myślę, że chcą go wystawić, kozioł ofiarny będzie im potrzebny – doprecyzował wizjoner.

Źródło: YouTube

ból kolana przy zginaniu chodzeniu kucaniu wyproście

Ból kolana przy zginaniu i klękaniu. Co robić? Jak sobie z nim poradzić?

xiaomi mi 11 premiera kiedy w polsce

Xiaomi Mi 11. Premiera. Jaki będzie ten telefon? Kiedy w Polsce?