w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Tak wyglądała matka Jezusa w wieku dziecięcym. Nowa rekonstrukcja twarzy 5-letniej Maryi

Kolejne miesiące badań sprawiły, że udało się zrekonstruować możliwy wygląd twarzy Maryi, matki Jezusa Chrystusa. Tym razem w wieku 5 lat.

maryja jak wygladała matka jezusa wizerunek badania
Takiego portretu do tej pory jeszcze nikt nie wykonał. Wieloletnie badania pokazały, jak mogła wyglądać matka Jezusa. Fot. pixabay, Twitter

Brazylijski badacz i artysta zasłynął w ubiegłym roku pracą, nad którą siedział wiele miesięcy. Na podstawie danych pochodzących z analiz amerykańskiego projektanta Raya Downinga i dzięki zaawansowanym technologiom modelowania twarzy, udało mu się zrekonstruować twarz matki Jezusa Chrystusa.

Twarz Maryi. Rekonstrukcja pokazała jej wygląd w wieku 5 lat. „Piękno i godność”

Wówczas na obrazie miała ona pomiędzy 20 a 25 lat. Dziś na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy bezpośrednio od brazylijskiego artysty kolejną pracę, która przedstawia rzekomą twarz Maryi w wieku dziecięcym (5 lat). Twarz została zrekonstruowana na podstawie badań oblicza mężczyzny utrwalonego na Całunie Turyńskim.

Obraz powstał w oparciu o analizy poczynione przy użyciu sztucznej inteligencji i zaawansowanej technologii z wykorzystaniem sieci neuronowych. Eksperymenty trwały wiele miesięcy. Artysta wskazał, że wyraźnie widać w obliczu silne i wzniosłe oblicze.

Jej młoda twarz to świeżość młodzieńczego blasku, ucieleśnienie radości i oczekiwań, obietnic i nadziei wobec życia, które dopiero się zaczyna… Tym bardziej, że Maryja odkrywa, iż ma być matką Mesjasza – napisał badacz z Brazylii. Najpierw była więc nastoletnia Maryja, a tym razem możemy podziwiać nową pracę – matkę Jezusa w wieku dziecka.

Maryja w wieku 5 lat. „Ucieleśnienie radości i oczekiwań”

Rok temu przedstawiłem prasie moje eksperymenty na prawdziwej twarzy Marii, matki Jezusa – co odbiło się szerokim echem na całym świecie. Chciałbym więc ujawnić konkluzję tych moich badań: tym razem twarze Marii jako Dziecka, w wieku 5 i 10 lat. Ponownie podstawą był Całun Turyński i sztuczna inteligencja, aby ukształtować te 2 nowe twarze.

Nowy obraz pokazuje Maryję, matkę Jezusa w wieku dziecięcym. Jej oblicze można podziwiać poniżej. Efekt jest wyjątkowo zaskakujący. Aby obraz był jeszcze bardziej dokładny, artysta dokonał szeregu ręcznych poprawek w celu uwypuklenia etnicznej i antropologicznej fizjonomii kobiety z Palestyny żyjącej 2 tys. lat temu.

twarz maryi z całunu turyńskiego
Fot. Átila Soares da Costa Filho. https://professoratilasoares.weebly.com/

twarz maryi z całunu turyńskiego rekonstrukcja

Fot. Átila Soares da Costa Filho. https://professoratilasoares.weebly.com/

trzaskowski pensja podwyżka 20 stycznia sesja rady

Niepokojące wieści na temat Trzaskowskiego. Dopadła go choroba. „Nie lekceważcie…”

brześć białoruś wojsko

Białoruś gromadzi wojsko przy granicy z Polską. Teren obserwuje amerykański E-8C