w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Niepokojące wieści na temat Trzaskowskiego. Dopadła go choroba. „Nie lekceważcie…”

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaniepokoił mieszkańców stolicy i swój elektorat. Okazało się, że dopadła go choroba. Ujawnił to na Twitterze.

trzaskowski pensja podwyżka 20 stycznia sesja rady
20 stycznia 2022 roku radni stolicy zdecydują, czy prezydentowi miasta dać podwyżkę. Fot. YouTube / College of Europe in Natolin

Rafał Trzaskowski poinformował za pośrednictwem Twittera, że jest zakażony koronawirusem. Choroba dopadła go nagle i niespodziewanie. Prezydent Warszawy zaapelował do Polaków, aby nie lekceważyli zagrożenia.

Rafał Trzaskowski walczy z chorobą. Jest zakażony koronawirusem

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski na własnej skórze przekonuje się właśnie, że COVID-19 nadal stanowi zagrożenie mimo wakacji i urlopowych nastrojów. Jak przyznał, choroba jest podstępna i zdradliwa. Trzaskowski poprosił obywateli, aby nie podchodzili do niebezpieczeństwa lekceważąco, bo choroba jest nadal groźna dla naszego zdrowia i życia.

Przy okazji Trzaskowski wbił szpilkę rządowi za brak przygotowania do kolejnej fali, która ewidentnie rośnie w siłę. Jego zdaniem Ministerstwo Zdrowia jest bezbronne wobec tego, co czeka nas w kolejnych miesiącach.

Strategii rządu na kolejną falę zachorowań brak. Wiarygodnych statystyk i systemowego testowania nie ma – a we wrześniu może nas czekać bardzo nieprzyjemna niespodzianka. Co najgorsze, nie ma też żadnej systematycznej odpowiedzi na powikłania – napisał Trzaskowski.

„Drodzy Państwo, uważajcie na siebie i nie lekceważcie COVID-u.”

Statystyki zakażeń COVID-19 ponownie wystrzeliły nie tylko w Europie, ale również w Polsce. Każdego dnia odnotowujemy więcej niż tysiąc kolejnych zakażonych (oficjalnie). Cały nasz kontynent przechodzić będzie lada chwila przez kolejną falę epidemii.

Zgodnie z raportem Ministerstwa Zdrowia 15 lipca potwierdzono ponad 1,9 tys. zakażeń koronawirusem,. Ponownie też wzrósł bilans zgonów spowodowanych COVID-19. 20 osobom udało się wyzdrowieć. W sumie od początku epidemii w naszym kraju zmarło 116 470 osób.

pies porzucony z kartką u szyi odpowiedzialność schronisko dla zwierząt

Pies porzucony z kartką u szyi. „Nie nauczyłem się, jak być dobrym psem”

maryja jak wygladała matka jezusa wizerunek badania

Tak wyglądała matka Jezusa w wieku dziecięcym. Nowa rekonstrukcja twarzy 5-letniej Maryi