w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Nie żyje aktorka znana z „Barw szczęścia”, „Ojca Mateusza” i „Klanu”. „Serca nam pękają”

Miała zaledwie 43 lata. Śmierć przyszła zdecydowanie za szybko. Zmarła znana aktorka, która ogrywała role w wielu popularnych polskich serialach.

W wieku 43 lat odeszła od nas Ewa Ampulska. W wielu najpopularniejszych polskich serialach odgrywała przeróżne role. Widzowie znają ją przede wszystkim z „Na dobre i na złe”, „Ojca Mateusza”, „Plebanii” oraz „Klanu”.

Ewa Ampulska nie żyje. Jej śmierć wywołała wielki smutek

Zdecydowanie zbyt wczesna śmierć tej młodej aktorki spowodowała lawinę komentarzy. W sieci pojawiło się już wiele kondolencji. Jedne z nich napisała na swoim Instagramie piosenkarka Ewelina Flinta. Zmarła aktorka wystąpiła kiedyś w jednym z jej klipów.

Serca nam pękają… Odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu „Zakochana”. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu… dziękuję ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia – czytamy.

Ewa Ampulska przyszła na świat w Pruszkowie w 1979 roku. W czasie swojej krótkiej kariery pojawiała się na planach wielu najbardziej znanych i lubianych polskich produkcji serialowych.

Franciszek Pieczka nie żyje. Aktor miał 94 lata. Jakie były przyczyny śmierci?

meetup co to tusk gowin

Ostre słowa Tuska. Uderzył w popularnego polskiego polityka. „Powiem to brutalnie…”