w , ,

Nie żyje główny bohater „Strażnika Teksasu”. Miał 66 lat. Fani serialu załamani

W wieku 66 lat odszedł jeden z głównych bohaterów serialu „Strażnik Teksasu”. Grał on jednak w wielu innych bardzo znanych i kultowych produkcjach.

W wieku 66 lat zmarł amerykański aktor telewizyjny i filmowy. To on grał Jimmy’ego Trivette’a – wspólnika Chucka Norrisa w niezwykle popularnym serialu „Strażnik Teksasu”. Pojawił się we wszystkich 196 odcinkach. Grał jednak też w innych znanych i kultowych filmach.

Clarence Gilyard Jr. nie żyje. Grał w „Strażniku Teksasu” i „Top Gun”

W wieku 66 lat odszedł od nas amerykański aktor telewizyjny Clarence Gilyard Jr. W Polsce był najbardziej rozpoznawalny z roli Jimmy’ego Trivette’a w serialu „Strażnik Teksasu„. Debiutował na planie kultowego filmu „Top Gun„. O śmierci aktora poinformował portal internetowy Hollywood Reporter.

Mało kto wie, ale Gilyard pojawił się również w tak znanych produkcjach jak „Szklana Pułapka” i „Karate Kid II„. Jednak większość z nas zna go głownie z roli towarzysza Chucka Norrisa w „Strażniku Teksasu„. Zagrał tam we wszystkich odcinkach.

Oficjalnie poinformowano, że przyczyną zgonu artysty była choroba, ale nie ujawniono jaka. W pożegnalnym komunikacie napisano też, że aktor miał za sobą bogatą karierę, która trwała pół wieku.

mandat za odśnieżanie samochodu przy włączonym silniku

Mandat za odśnieżanie samochodu. Czeka nas spora kara, jeśli nie zadbamy o jeden detal

kawa ile dziennie można wypić

Największy mit na temat kawy obalony! Lekarze z całego świata stawiają sprawę jasno