w ,

Pierwsze słowa Kaczyńskiego po wyjściu ze szpitala. Mocne słowa. „Jak nie idzie, to nie idzie…”

Prezes Prawa i Sprawiedliwości spędził święta w szpitalu. Również tam powitał nowy rok. Po wyjściu z placówki udzielił krótkiego wywiadu. Padły zaskakujące słowa.

kaczyński w szpitalu
Fot. YouTube / Fakt (screen)

Minione tygodnie nie były łaskawe dla Jarosława Kaczyńskiego. Z jego zdrowiem coraz gorzej. W szpitalu spędził też zarówno Boże Narodzenie, rok 2023 też powitał w szpitalnej sali. Kilka dni temu wyszedł z placówki i zdążył już udzielić pierwszego wywiadu.

Kaczyński uderzył w opozycję. Pierwsze słowa po wyjściu ze szpitala

Ledwo wyszedł ze szpitala o kulach, a już zdążył uderzyć w opozycję i jej czołowych polityków. Jarosław Kaczyński opuścił placówkę medyczną po tym, jak spędził w niej święta.

Przechodził w tym czasie operację kolana. Brakuje mu sił fizycznych, ale nadal świetnie radzi sobie w atakowaniu polityków opozycji i robi to z charakterystyczną dla siebie zaciętością.

Nie wyszło im z węglem, nie wyszło z paliwami. (…) Niekończące się pasmo pomyłek. Mówi się: Jak nie idzie, to nie idzie. Opozycji zdecydowanie nie idzie – powiedział dziennikarzom PAP prezes Prawa i Sprawiedliwości krótko po tym, jak opuścił szpital. Film przedstawiający moment opuszczenia szpitala oraz powrotu do domu udało się sfilmować „Faktowi„.

W dalszej części rozmowy z agencją prasową kolejny raz oskarżył opozycję jako całość, że nieustannie krytykuje wszelkie ruchy rządu w kontekście energii, zbrojeń i pomocy Ukrainie.

Przy okazji wygłosił peany na temat rządu, który jego zdaniem bardzo mocno dba o Polaków i idealnie wywiązał się ze swojej roli w tym trudnym czasie. Dlatego też nie brakuje węgla, paliwa, gazu ani ciepła.

Kaczyński opuszcza szpital. Zobacz nagranie

narada u prezydenta

PILNE. Nagła narada w BBN. Prezydent i premier już na miejscu. Chodzi o bezpieczeństwo

bogdan borowski kariera wiek rodzina

Bogdan Borowski. Co dziś robi lider zespołu Milano i gwiazda disco polo?