w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Kim jest Piotr Jeżyna – mąż prezenterki Pauliny Sykut-Jeżyny. Wszystko, co o nim wiadomo

Kto jest jednak wybrankiem serca pięknej prezenterki? Kim jest mąż Pauliny Sykut-Jeżyny? To Piotr Jeżyna, o którym – niestety – nie wiadomo zbyt wiele.

piotr jeżyna krs majątek
Fot. Instagram / Piotr Jeżyna

Paulinę Sykut-Jeżynę zna niemal każdy Polak. Kobieta jest bowiem jedną z bardziej znanych prezenterek telewizyjnych Polsatu. Często kojarzona jest również z Krzysztofem Ibiszem, przy którego boku prowadzi wiele różnych gal i wydarzeń. Zebraliśmy wszystkie informacje o tajemniczym partnerze prezenterki Polsatu.

Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny – życie prywatne

Paulina Sykut-Jeżyna poznała swojego męża, Piotra Jeżynę, gdy miała zaledwie 16 lat. Stało się to za sprawą ich wspólnego znajomego. Piotr był wtedy dorosłym już mężczyzną – miał 26 lat. Był też w związku z inną kobietą. Z tych dwóch względów, czyli zbyt młodego wieku Pauliny oraz faktu, że Piotr jest z kimś innym, para nie mogła być od razu ze sobą. Od pierwszego spotkania zapałali jednak do siebie dużą sympatią.

Spotykać zaczęli się dopiero 2 lata później, a w sierpniu 2011 roku wzięli ślub. Ceremonia odbyła się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach, czyli w rodzinnych stronach prezenterki.

Ciekawostką jest to, że Piotr Jeżyna oświadczał się Paulinie dwa razy. Po raz pierwszy zrobił to w 2007 roku, a drugi raz miał miejsce w roku 2011. Czy powodem drugiej prośby o rękę była odmowa pięknej prezenterki? Otóż nie!

Piotr wyznaje zasadę, że jeśli w pierwszym roku od zaręczyn para nie staje na ślubnym kobiercu, to należy oświadczyć się wybrance serca ponownie. Jak wiadomo, za drugim razem się udało i zakochani są już formalnie małżeństwem.

Piotr Jeżyna urodził się w 1971 roku, jest więc starszy od Pauliny o 10 lat. Ze swoją żoną ma jedno dziecko – córeczkę Różę, która na świat przyszła w grudniu 2016 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Jeżyna (@piotrjezyna)

Życie zawodowe

Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny nie udziela się zbytnio w mediach, dlatego o jego życiu niezbyt wiele wiadomo. Czym zajmuje się Piotr Jeżyna? Gdzie pracuje mąż słynnej prezenterki Polsatu?

Na temat jego życia zawodowego wiemy jedynie, że jest biznesmenem działającym w branży muzycznej. Piotr to również menedżer Pauliny Sykut-Jeżyny. Jest jej doradcą zawodowym, a sukcesy jego słynnej żony dowodzą, że w tej roli mężczyzna spełnia się bardzo dobrze.

„Pracuję z nią od siedmiu lat, zostałem jej menedżerem. Oddała mi się w 100 proc. w decyzjach zawodowych i nie narzeka. Lubię w niej szczerość, to jest coś, co zawsze mi w niej imponowało. Nie owija w bawełnę, tylko jeśli coś jest nie po jej myśli, to powie” – wyznał Piotr Jeżyna w wywiadzie, którego udzielał „Gali”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Piotr Jeżyna (@piotrjezyna)

Piotr Jeżyna w mediach społecznościowych

Piotr Jeżyna, podobnie jak jego współmałżonka, posiada swój profil na Instagramie. Jego konto nosi nazwę @piotrjezyna i zgromadziło już ponad 8 tysięcy obserwujących. To stosunkowo niewiele jak na ten kanał w mediach społecznościowych.

Mężczyzna publikuje tam zdjęcia głównie ze swojego życia prywatnego. Często pojawia się tam w towarzystwie swojej partnerki, na co fani reagują z wielkim entuzjazmem.

bogdan borowski kariera wiek rodzina

Bogdan Borowski. Co dziś robi lider zespołu Milano i gwiazda disco polo?

konfiskata samochodu rzad pis rozporządzenie obronność

Rząd będzie zabierać Polakom samochody. Opublikowano projekt rozporządzenia