w ,

Kim jest Joanna Chętnik-Borek – żona Mateusza Borka? Wszystko, co o niej wiemy

sza Borka zna chyba każdy miłośnik piłki nożnej. Jest jednym z bardziej popularnych dziennikarzy sportowych. Kim jest jego partnerka?

joanna chetnik borek wiek syn dzieci instagram
Fot. Instagram / @asiaborek_

Mateusza Borka bez wątpienia zna każdy miłośnik piłki nożnej. Nic dziwnego, mężczyzna jest przecież jednym z bardziej popularnych dziennikarzy i komentatorów sportowych w Polsce. Pomimo tego, że Borek jest osobą znaną, to szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego woli raczej trzymać w tajemnicy.

Wielu jego fanów zdaje sobie pytanie: czy Mateusz Borek ma żonę? Odpowiedź brzmi: tak. Kim jest Joanna Chętnik-Borek, partnerka życiowa znanego komentatora?

Joanna Chętnik-Borek. Wiek, dzieci i życie prywatne

Joanna Chętnik-Borek przyszła na świat 23 maja 1983 roku. Jest więc o całe 10 lat młodsza od wybranka swojego serca. Para poznała się w 2006 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mateusz był wtedy prowadzącym to wydarzenie, zaś piękna modelka uczestniczyła w pokazach na wybiegu. Między nimi od razu zaiskrzyło i tak rozpoczęła się wielka miłość, która trwa do dzisiaj.

Joanna i Mateusz ze ślubem czekali jednak dość długo. Pobrali się w 2014 roku, po 8 latach związku. Owocem ich miłości jest syn Jakub, który na świat przyszedł 14 czerwca 2008 roku, podczas trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Nastoletni dziś już chłopak żywo interesuje się sportem. Bardzo możliwe, że jest tak za sprawą genów jego ojca, czy też okoliczności, w jakich się urodził. A może złożyły się na to oba wymienione czynniki.

Joanna jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Wiele razy pisała o tym pod zdjęciami na swoim profilu na Instagramie. Gdy chłopak skończył 7 klasę i otrzymał świadectwo z czerwonym paskiem, napisała:

„Kuba każdego roku zaskakuje nas swą pracowitością, uporem, konsekwencją w realizacji marzeń. I tu nie chodzi o „pasek”. Tu chodzi o to, że w życiu nie ma nic za darmo, że warto walczyć o swe cele, że poważne podejście do obowiązków skutkuje sukcesami”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Borek (@asiaborek_)

Joanna, Mateusz i Kuba tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę. Praca dziennikarza wymaga jednak częstych wyjazdów, co wiąże się z pozostawianiem żony i syna samych. Asia nie ma z tym jednak problemu.

„Od początku wiedziałam, jaki on ma charakter pracy i że w związku z tym w wielu momentach, nawet tych ważnych, będę sama” – tłumaczyła w wywiadzie udzielonym w 2009 roku dla portalu gazeta.pl.

Jak wygląda żona Mateusza Borka i czym się zajmuje?

Joanna Chętnik-Borek zawodowo zajmuje się modelingiem. Jako modelka pracuje od 15 roku życia. Pełniła również rolę osoby zarządzającej pracą modelek oraz hostess. Okazjonalnie bierze też udział w reklamach. Swoją karierę w branży kobieta zawdzięcza talentowi, ale także niebagatelnej i wyjątkowej urodzie oraz wręcz idealnej sylwetce. Joanna ma bowiem 177 cm wzrostu i waży około 58 kg.

Żona Mateusza Borka jest również osobą wykształconą – ma za sobą studia licencjackie. Kierunek, który ukończyła, to Turystyka i Rekreacja.

Joanna Chętnik-Borek w mediach społecznościowych

Piękna żona Mateusza Borka aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie przyciąga wzrok męskiej części internautów. Swój profil na Instagramie, który nosi nazwę @asiaborek_, prowadzi w bardzo przemyślany i systematyczny sposób. Dzięki takiej strategii działania jej konto prężnie się rozwija. Na tę chwilę obserwuje je aż 21,7 tysięcy osób.

Co takiego ciekawego w sieci robi Chętnik-Borek? Instagram partnerki sportowego dziennikarza jest pełny aktywności związanej z kampaniami reklamowymi, w których bierze ona udział. Są tam również sesje modelingowe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Borek (@asiaborek_)

Wśród postów znajdziemy też wiele zdjęć odsłaniających kulisy życia pięknej modelki. Fotki z rodziną, czy pochodzące z podróży, są na jej profilu dość często spotykane. Życiowa partnerka Mateusza Borka dodaje również całkiem interesujące i przyciągające wzrok relacje, ale wciąż ma 10 razy mniej obserwujących, niż jej mąż.

beniamin gawliński wiek kariera partnerka

Beniamin Gawliński. Kim jest syn lidera zespołu Wilki i czym się zajmuje zawodowo i prywatnie?

pfizer czy moderna kiedy druga dawka skuteczność opinie objawy pfizer czy moderna

Pfizer. Zaszczepieni mocno się zmartwią. Producent szczepionki ujawnił ważne dane