w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Ewa Szykulska zmaga się z ciężką chorobą. Niepokojące doniesienia: „Od 16 dni zdycham…”

Jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich aktorek poinformowała media, że zachorowała. Mimo szczepienia od 16 dni zmaga się z ciężką grypą.

ewa szykulska zdrowie grypa
Fot. YouTube / STAROŚĆ - Ewa Szykulska - Jacek Poniedziałek | Och Teatr (screen)

Ewa Szykulska od ponad dwóch tygodni jest w rozsypce. Choć szczepiła się na grypę, to ta dopadła ją i trzyma do teraz. – Zdycham od 16 dni – powiedziała mediom aktorka i wprost się pożaliła, że już ma tej sytuacji serdecznie dosyć.

Ewa Szykulska chora na grypę. „Mam dość choroby w samotności”

Ewa Szykulska jest jedną z bardziej lubianych polskich postaci teatru i kina. To bez wątpienia marka sama w sobie, obecna na naszych ekranach od ponad 50 lat. Niestety ostatnie doniesienia na jej temat nie napawają optymizmem ani jej, ani osób uwielbiających jej twórczość.

Nie tak dawno po44 latach pożegnała się na zawsze z mężem Zbigniewem Pernejem, który odszedł po ataku serca. Teraz sama ma kłopoty zdrowotne, co jest prawdziwym utrapieniem. Zmaga się z ciężką grypą od ponad dwóch tygodni mimo szczepienia. Póki co nie poprawia jej się, a w dodatku choruje w samotności, bo nie chce narażać innych na kłopoty.

Aktorka w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu” ujawniła, że dawno jej tak nic nie poturbowało, jak właśnie grypa, którą przechodzi wyjątkowo ciężko. – Jeszcze nie było takiego dnia, żeby w tym roku spotkało mnie coś miłego – pożaliła się w wywiadzie. Powiedziała dziennikarzom wprost, że „od 16 dni zdycha„.

Grypa nie bierze jeńców. Dziesiątki tysięcy chorych każdego dnia

Mam dość tej ponad 16-dniowej choroby w samotności. To najzwyklejsza grypa, na którą byłam we wrześniu szczepiona… Robię wszystko, co mogę, żeby znaleźć czas dla siebie i pomyśleć chociaż przez godzinę dziennie o swojej psychice i stanie zdrowia – powiedziała ze smutkiem Szykulska.

Aktorka przyznała, że choć nie spotyka ją ostatnio w życiu nic miłego, a trauma goni traumę, nadal to życie stara się z całych sił kochać. Zdaje sobie sprawę, że niektórym przytrafiają się jeszcze gorsze historie i los wielu jej rodaków nie oszczędza. Cieszy się jednak z tego, że otaczają ją dobrzy ludzie, na których może liczyć.

kurs na suwnice testy pytania cena

Kurs na suwnice – uzyskaj praktyczne kwalifikacje!

ccc zwrot online na kartę

Zwrot CCC. Jak przebiega, ile trwa i czy można oddać towar bez paragonu?