w ,

Nie żyje prezes PSL. Zginął w wypadku samochodowym na trasie S8

W wypadku samochodowym na trasie S8 zginął wieloletni prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w powiecie łomżyńskim. Miał zaledwie 36 lat.

katowice ciało 19-latki zwłoki barbara basia barbara szafraniec facebook sadistic zdjęcie ciała 19latki zdjęcie zwłok 19 letniej basi wykop basia szafraniec sadistic katowice 19 latka zdjecia drastyczne zwłoki wykop basia szafraniec wykop zdjecia autobus ciało wypadek

Tomasz Jakacki, 36-letni prezes PSL w powiecie łomżyńskim, zginął w wypadku samochodowym na trasie S8. Poza nim w zdarzeniu życie straciły inne dwie osoby.

Tomasz Jakacki nie żyje. Polityk miał 36 lat

Do tragicznego w skutkach zdarzenia  doszło w niedzielę nad ranem na ekspresowej drodze S8 w kierunku Białegostoku. W pobliżu miejscowości Sikory-Pawłowięta doszło do zderzenia osobowego auta, które wjechało w tył ciężarówki. Trzy osoby straciły życie.

Jak ujawnił rzecznik KW PSP w Białymstoku Piotr Chojnowski, ofiarami są wszyscy pasażerowie osobowego Porsche. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych fizycznych obrażeń. Do zdarzenia doszło o godzinie 5.21.

Jednym z pasażerów, który straciły życie, był prezes PSL w powiecie łomżyńskim Tomasz Jakacki. Był też samorządowcem, radnym gminy Śniadowo oraz rolnikiem. Miał żonę i dwójkę dzieci. Nie wiadomo jednak, czy to te osoby z rodziny były w aucie w chwili wypadku, ponieważ nie ujawniono tożsamości pozostałych ofiar.

rachunek za prąd 2022

Andrzej Duda dostał nowy rachunek za prąd. Złapał się za głowę, gdy zobaczył kwotę

dominika cosic pochodzenie wiek rodzina partner dzieci

Kim jest Dominika Ćosić? Wszystko, co wiemy o znanej dziennikarce Telewizji Polskiej