w

Miedwiediew straszy NATO. Ostre słowa. „Wszystko będzie w gruzach”

To kolejne groźby padające z ust byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa. W zasadzie nie ma dnia, by nie atakował krajów Zachodu z powodu pomocy Ukrainie.

miedwiediew o polsce
Fot. Inauguration of Dmitry Medvedev, 7 May 2008 / Wikipedia

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej kolejny raz pogroził palcem. Tym razem skomentował fakt dozbrajania Ukrainy w nowoczesne czołgi i broń. Niemal codziennie na swoim kanale na Telegramie komentuje w specyficzny sposób to, co się dzieje.

Miedwiediew kolejny raz straszy III wojną światową

Ochrona Ukrainy, której nikt nie potrzebuje w Europie, nie uchroni starego świata przed odwetem. Po drugie, jeśli rozpocznie się III wojna światowa, to niestety nie będzie ona na czołgi ani nawet na myśliwce. Wtedy na pewno wszystko będzie w gruzach – miał powiedzieć Miedwiediew.

Wypowiedź ta ma być rzekomo odpowiedzią na słowa włoskiego ministra obrony Włoch Guido Crosetto. Powiedział on, że „III wojna światowa rozpocznie się w momencie, gdy rosyjskie czołgi dotrą do Kijowa i na granice Europy„. Przy okazji podkreślił, jak ważna jest pomoc militarna Ukrainie, aby temu scenariuszowi zapobiec.

Pewien minister obrony Włoch nazwał dostawy pojazdów opancerzonych i innej broni na Ukrainę jako zapobieganie trzeciej wojnie światowej. Rzadki ekscentryk – skomentował były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew. To nie pierwsze tego typu stwierdzenia i okaz pewności siebie ze strony Miedwiediewa.

Porażka Rosji w Ukrainie może wywołać wojnę nuklearną – napisał on kilka tygodni temu w liście do przedstawicieli NATO. Jak widać nie ustaje on w swoich dosadnych komentarzach, które na szczęście nie mają potwierdzenia w faktach. Sojusz nie zważa na te groźby i robi swoje.

Przerażające odkrycie w lumpeksie pod Zamościem. Właścicielka znalazła to w ubraniu

katowice ciało 19-latki zwłoki barbara basia barbara szafraniec facebook sadistic zdjęcie ciała 19latki zdjęcie zwłok 19 letniej basi wykop basia szafraniec sadistic katowice 19 latka zdjecia drastyczne zwłoki wykop basia szafraniec wykop zdjecia autobus ciało wypadek

Nie żyje prezes PSL. Zginął w wypadku samochodowym na trasie S8