w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje aktor znany z „Klanu”, „Plebanii” i „Ojca Mateusza”. Odszedł w wieku 60 lat

W wieku 60 lat zmarł aktor znany z wielu seriali i popularnych produkcji filmowych. O jego zgonie informację podała Akademia Muzyczna w Łodzi.

Smutną informację przekazali mediom przedstawiciele Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. W wieku 60 lat odszedł znany polski aktor, którego kojarzymy głównie z ról w serialach takich jak „Klan” czy „Plebania”. Grał też w wielu znanych filmach.

„W wieku zaledwie 60 lat odszedł nasz kolega, były aktor Nowego”

W wieku 60 lat odszedł od nas Wojciech Walasik, znany i ceniony polski aktor. Grał wiele znaczących ról w produkcjach takich jak „Pokłosie”, „Kroll” oraz „Psy„. Pojawiał się też regularnie w odcinkach popularnych polskich serialu jak „Klan” czy „Plebania”.

Smutą wiadomość o śmierci artysty przekazała mediom Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. – Dotarła do nas smutna informacja, że 3 lutego, w wieku 60 lat, zmarł Wojciech Walasik, aktor, reżyser, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi w latach 2001-2011 – czytamy we wpisie uczelni na Facebooku.

Jednocześnie o śmierci aktora wiadomość przekazał publicznie również przedstawiciel Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.

Wojciech Walasik. „Ojciec Mateusz”, „Klan” i wiele innych

Walasik przyszedł na świat 20 maja 1963 roku w Łodzi i tam też kształcił się w Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Związany przez lata z kilkoma teatrami. Później pojawiał się regularnie w serialach takich jak „Klan„, „Ojciec Mateusz„, „Kryminalni„, „Sprawa na dziś„, „Glina” oraz popularny „Ojciec Mateusz„.

Jeśli chodzi o starsze produkcje filmowe, to mogliśmy go zobaczyć również w kultowych produkcjach, w tym w „Psach„, „Pokłosiu” czy „Krollu„. Poza pojawianiem się na planach serialowych i filmowych zajmował się również reżyserowaniem imprez plenerowych i komponowaniem muzyki na potrzeby teatru.

tom cruise żona top gun cda

Tom Cruise. Żony i kochanki aktora. Jego życiem uczuciowym rządzi liczba 33

Tragedia! Zmarł młody polski sportowiec i aktor. Środowisko sportowe wstrząśnięte