w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Andrzej Duda otrzymał smutną wiadomość od prezydenta Ukrainy. „Andrzej, nie wiem, czy jeszcze się…”

Prezydent Andrzej Duda przyznał, że dzwoni do Wołodymyra Zełenskiego codziennie. Prezydent Ukrainy nagrał dla polskiego prezydenta smutną wiadomość.

wolodymyr zelenski żona
Prezydent Polski jest w ciągłym kontakcie z Wołodymyrem Zełenskim. Dzwonią do siebie codziennie. Fot. Facebook

– Prezydent Wołodymyr Zełenski, władze Ukrainy są w sytuacji skrajnie trudnej – przyznał ze smutkiem prezydent Polski Andrzej Duda w trakcie wywiadu udzielanego stacji telewizyjnej BBC. Nie mógł ukryć wzruszenia wspominając, co powiedział mu przez telefon prezydent Ukrainy.

Andrzej Duda o Zełenskim. „Dzwonię do niego codziennie”

Podczas wywiadu udzielanego stacji BBC, Andrzej Duda wspomniał, że z prezydentem Ukrainy rozmawia codziennie. Prezydent jest bardzo zaangażowany w sprawy Ukrainy, a Zełenski to jego wielki przyjaciel. Stąd ogromne wzruszenie, gdy tylko przychodzi mu o tym opowiadać.

Każda rozmowa przez telefon jest między nimi trudna. Duda wspomniał o tym w wygłoszonym 23 lutego 2023 roku orędziu: „Dokładnie rok temu, 23 lutego, zaledwie kilka godzin przed rosyjską agresją byłem w Kijowie, by wspierać Ukrainę. Rozmawiałem z Prezydentem Wołodymyrem Zełenskim. Żegnając się, ujrzałem w jego oczach wielką determinację i odwagę. Powiedział mi wówczas: Możemy się już nigdy nie zobaczyć.

Zarówno Duda, jak i Zełenski są tego świadomi, że ponowny atak na Kijów może nastąpić dosłownie w każdej chwili, a śmierć prezydenta Ukrainy jest bardzo prawdopodobna. Nie zamierza on jednak opuszczać swojej siedziby w stolicy Kijowa i będzie walczył do końca.

Na początku wojny powiedział: „Nie wiem, czy się jeszcze kiedyś spotkamy”

Wołodymyr zapewnia mnie, ze morale wojsk ukraińskich, gdzie jest w tej chwili ogromna rzesza ochotników, jest bardzo silne. Ci ludzie mają poczucie, że bronią swojej ojczyzny, że bronią swoich domów, że zostali ohydnie i zdradziecko zaatakowani – powiedział w ubiegłym roku w rozmowie z BBC Andrzej Duda.

Prezydent nie kryje też wzruszenia, gdy widzi postawę Polaków. Polska znalazła się w trudnym położeniu i momencie w historii, ale głowa państwa wierzy, że jako społeczeństwo damy radę. Nie da się ukryć, że przed nami wiele trudnych miesięcy, a może i lat.

Prezydent jest w codziennym kontakcie z Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Polska i Ukraina koordynują działania. To wspólna sprawa – potwierdził szef szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Jakub Kumoch.

Źródło: Fakt

bunkier putina google maps

Tak wygląda bunkier Putina! Ujawniono zdjęcia, na których widać inne niepokojące rzeczy

Złe wieści z Ukrainy. Może do tego dojść „dziś w nocy lub wczesnym rankiem”