w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG

Złe wieści z Ukrainy. Może do tego dojść „dziś w nocy lub wczesnym rankiem”

Ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego Marcin Samsel ujawnił na Twitterze, że tej nocy może dojść do kolejnego ataku rakietowego na Ukrainie.

– Rosyjskie okręty wyszły w morze, w tym fregata Admirał Makarow. Widać ruch na lotniskach z samolotami strategicznymi. Atak rakietowy najprawdopodobniej będzie dziś w nocy lub wczesnym rankiem. Rosjanie lubią zabijać cywilów jak śpią – napisał na Twitterze ekspert ds. bezpieczeństwa Marcin Samsel.

Nie tylko na jego profilu w sieci pojawiła się informacja na ten temat. Jak się dowiedzieliśmy, fregata Admirał Makarow wyszła w morze w towarzystwie innych okrętów. Łącznie na tej jednostce może znajdować się nawet 8 rakiet typu Kalibr.

Ponadto na lotniskach Shaykovka, Privolzky i Olenya zauważono ruchy rosyjskich samolotów bombowych Tu-22M3 i trzech Tu-95MS. To w sumie może dać do 28 pocisków. Poniżej mapa Ukrainy. Na czerwono oznaczono regiony, gdzie wieczorem 24 lutego ogłoszono alarmy przeciwlotnicze.

ukraina wojna mapa

Eksperci spodziewają się, że niebawem dojdzie do kolejnego ataku rakietowego na budynki cywilne lub te należące do infrastruktury krytycznej. Pierwszy wieczorny alarm ogłoszono w Obwodzie Charkowskim. Obecnie alarmami objęte jest sześć obwodów. Dzisiejsza noc zapewne nie będzie spokojna.

W tej chwili na Morzu Czarnym stoi osiem okrętów rosyjskich, co oznacza, że ich liczba została właśnie podwojona.

wolodymyr zelenski żona

Andrzej Duda otrzymał smutną wiadomość od prezydenta Ukrainy. „Andrzej, nie wiem, czy jeszcze się…”

bachmut tama walki

Bachmut. Sytuacja dla Ukrainy jest krytyczna, choć Rosjanie giną tam na potęgę