w ,

Jasnowidz wieszczy kłopoty. Podał datę. „Będzie podany komunikat, że mamy zrobić zapasy”

Najbardziej znany polski wizjoner miał nową wizję, którą podzielił się ze swoimi widzami na YouTube. Tym razem mówił o drugim równoległym konflikcie.

jasnowidz krzysztof jackowski najnowsze youtube upadek pis kaczynski utrata większości w sejmie
Fot. YouTube / Krzysztof Jackowski official (screen)

– Ja mówiłem, że możemy czuć się w miarę bezpiecznie do momentu, aż na świecie będzie trwał tylko jeden konflikt. Natomiast powstanie drugi konflikt i wtedy to wszystko rozgorzeje. I coraz bardziej widać, że Zachód ze Wschodem już nie ma co sobie zaoferować – powiedział najsłynniejszy polski jasnowidz.

Krzysztof Jackowski o nowym konflikcie. Podał miesiąc

Zagrożenie światowym konfliktem jest najczęściej omawianym tematem podczas ostatnich spotkań jasnowidza z Człuchowa z widzami. Nie ma się co dziwić, bo wojna Rosji z Ukrainą to zagadnienie, które niezmiennie rozpala nasze głowy. Zdaniem Jackowskiego Ukraina jest tylko wstępem do czegoś większego.

Jak stwierdził jasnowidz, nie ma już właściwie żadnych szans na to, aby wrócił stan rzeczy sprzed tej inwazji. i musimy się do tego przyzwyczaić. Wydarzenia na świecie nabrały tempa i nie da się przewidzieć, w jakim kierunku się potoczą losy Europy i naszego regionu. Wiadomo jednak, że będziemy mieli problemy gospodarczej natury.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zauważył, że obecnie sytuacja jest patowa, a konflikt światowy wisi na włosku. Trwa koncert mocarstw i w obecnej sytuacji każda potęga nuklearna walczy o swoją pozycję na mapie. Ta niestety może zmienić się na naszych oczach. Zdaniem jasnowidza w kwietniu ekonomia na całym świecie będzie na krawędzi.

Kwiecień kojarzy mi się niepokojący. (…) Chiny będą chciały wyjawić jakąś tajemnicę, która może być bardzo nieprzyjemna dla Zachodu. To będzie coś ważnego, szkalującego Zachód. Ludzie zaczną wychodzić na ulice. Będzie wtedy podany komunikat, że mamy zrobić zapasy wody i jedzenia – wystraszył widzów wizjoner z Człuchowa.

Jednocześnie wizjoner przyznał, że Polacy są uśpieni natłokiem negatywnych wydarzeń. – My jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nie zwracamy uwagi już na pewne rzeczy, które się dzieją na świecie, ponieważ wydaje nam się, że już nic gorszego nie może się wydarzyć – powiedział Jackowski.

Będziemy robić zapasy wody i jedzenia? „Jeżeli tak się stanie, to nie miejmy złudzeń”

Choć brzmi to bardzo strasznie, to po wygłoszeniu tych słów Jackowski przyznał, że taki komunikat może być ogłoszony dla zmylenia naszej uwagi. Mimo wszystko jednak zachęcił do tego, aby mieć z tyłu głowy, by być przygotowanym na wszystko, bo czasy są nieprzewidywalne, a napięcia między krajami narastają.

Te działania mogą się zacząć od kwietnia. (…) Potem nastąpi zatrzymanie na długi czas. Nastąpią braki, a może nawet głód trwający nawet 4 lata. Potem widzę drugi konflikt, który rozstrzygnie to, czego nie zrobił pierwszy. Jeżeli tak się stanie, to nie miejmy złudzeń – wyznał najbardziej znany polski wizjoner.

Bez wątpienia nie każda wizja Jackowskiego się sprawdziła, dlatego warto do tych informacji podchodzić z pewną dozą ostrożności, a czasami nawet traktować jak ciekawostkę. Nie jest bowiem trudno przewidzieć, że w najbliższym czasie wszystkich nas czeka spora dawka niepokoju.

otomoto auta używane 5 lat więzienia

Kupujesz używany samochód? Lepiej TEGO dopilnuj, bo narazisz się na 5 lat więzienia

sen o zmarłej jako żywej

To się stanie, gdy przyśni Ci się osoba zmarła. To może być ostatnie ostrzeżenie przed…