w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

PILNE. Rosyjski myśliwiec SU-27 zderzył się z amerykańskim dronem

Amerykańska armia potwierdziła, że rosyjski myśliwiec SU-27 zderzył się z amerykańskim dronem MQ-9 Reaper w rejonie Morza Czarnego w pobliżu Ukrainy.

Myśliwiec Su-27 należący do rosyjskich sił powietrznych zderzył się z amerykańskim dronem MQ-9 Reaper nad wodami Morza Czarnego. Dron US Army miał spaść do wody w pobliżu Krymu.

Morze Czarne. Amerykański Dron MQ-9 Reaper spadł do wody. Doszło do zderzenia z rosyjskim myśliwcem

Dwa rosyjskie samoloty Su-27 przeprowadziły niebezpieczne i nieprofesjonalne przechwycenie bezzałogowca MQ-9 Reaper Sił Powietrznych USA, który działał w międzynarodowej przestrzeni powietrznej nad Morzem Czarnym – czytamy w komunikacie Dowództwa Europejskiego Stanów Zjednoczonych. Jest to wiadomość oficjalnie potwierdzona.

Rosyjski Su-27 miał uderzyć w śmigło drona MQ-9, co zmusiło do zestrzelenia maszyny na wodach międzynarodowych. – Niebezpieczny i nieprofesjonalny czyn Rosjan prawie spowodował katastrofę obu samolotów – powiedział generał James B. Hecker (USA).

Jego zdaniem agresywne działania rosyjskich pilotów mogą doprowadzić do niezamierzonej eskalacji między krajami. Dron Reaper miał spaść do wód Morza Czarnego niedaleko okupowanego przez Rosję Krymu.

Jeden z rosyjskich myśliwców miał celowo zrzucać paliwo w trakcie przelotu nad dronem US Army. Drugi samolot sił powietrznych Rosji miał uszkodzić śmigło amerykańskiej maszyny, co doprowadziło do jej uszkodzenia. O incydencie został już poinformowany prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden.

umowy zlecenia składki zus 2020 2021 podwyżka pełne oskładkowanie

Zlecenia będą w pełni oskładkowane. Masz kilka umów? Zapłacisz od każdej pełny ZUS i składkę na NFZ

waloryzacja 2023 fakt

Waloryzacja emerytur w marcu będzie rekordowa. Jest jednak jeden haczyk