w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Z grobem Krawczyka dzieje się coś złego. Żona wydała oświadczenie. „Zwracam się z prośbą…”

Żona zmarłego artysty zaapelowała do rodaków. Chodzi o grób Krzysztofa Krawczyka w Grotnikach, który w ostatnim czasie często sprofanowany.

grób krawczyka teraz
Fot. YouTube / kadr z programu "Wojtek Jagielski na żywo" / SE (screen)

Grób Krzysztofa Krawczyka będzie pod stałą obserwacją? Być może tak właśnie powinno się stać po tym, co na cmentarzu w Grotnikach dzieje się w ostatnim czasie. Żona Krzysztofa Krawczyka jest zrozpaczona do tego stopnia, że wystosowała publiczny apel.

Grób Krawczyka sprofanowany. Żona artysty wydała oświadczenie

Ewa Krawczyk ma dość tego, co dzieje się z grobem jej męża, wielkiego i zasłużonego dla kultury polskiego artysty. W ostatnich dniach pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Wygląda na to, że na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią dzieje się coś bardzo dziwnego. Nie wszyscy sobie najwyraźniej wzięli do serca słowa z pogrzebu, by artysta spoczął w spokoju.

Miał odpłynąć w piękny rejs ku Stwórcy, a póki co nie może zaznać spokoju we własnym grobie. Okazuje się, że ludzie, którym nie zawsze po drodze z twórczością Krzysztofa Krawczyka, zrobili sobie z jego grobu stół służący do picia wysokoprocentowych trunków średniej jakości. Jak się dowiadujemy, dochodzi też często do kradzieży.

Libacje alkoholowe i kradzieże mienia są w ostatnich dniach na cmentarzu w Grotnikach codziennością. Czy to już czas, aby grobowiec Krzysztofa Krawczyka objąć monitoringiem kamer? Ewa Krawczyk podjęła również decyzję o tym, aby cały pomnik odgrodzić.

Andrzej Kosmala, prawa ręka Krawczyka, podejrzewa, że całe zło, które dzieje się wokół grobu polskiego Elvisa Presleya, może być zainspirowane przez wrogów zarówno jego, jak i jego żony.

Znicze niszczą grób. Do tego kradzieże i libacje. „Bardzo proszę, aby takie sytuacje przestały mieć miejsce”

Ludzie jak przynoszą znicze, codziennie przybywa tam ok. 100 osób, tam całe wycieczki przyjeżdżają, wosk się rozlewa i jest brudno. Zamienimy to na granit albo na marmur. (…) Nagrobek będzie ogrodzony takim płotkiem, jaki widzieliśmy u Elvisa Presleya w Memphis. Byliśmy z Krzysztofem u Elvisa w Memphis i nad jego grobem zaśpiewaliśmy „Love me Tender” – powiedział w rozmowie z mediami były menadżer, Andrzej Kosmala.

Zdaniem Kosmali Polacy – mimo krótkiego okresu, jaki upłynął od śmierci Krawczyka – nie potrafią uszanować grobowca. Dochodzi regularnie do kradzieży prezentów, które zwożą fani z całej Polski. Tym, bardziej niż libacjami na nagrobku, zdruzgotana jest właśnie żona piosenkarza.

Zwracam się z prośbą do osób, które od dłuższego czasu dopuszczają się kradzieży prezentów od Fanów na grobie mojego męża – Krzysztofa Krawczyka. Jest to bardzo nieodpowiednie i krzywdzące zachowanie z waszej strony względem mojej osoby. Zadajecie przykrość ludziom, którzy przyjeżdżają na cmentarz do Grotnik z daleka i chcą pozostawić po sobie jakąś pamiątkę – czytamy w oświadczeniu Ewy Krawczyk.

Menadżer Krawczyka dostaje też niepokojące wiadomości od mieszkańców tej małej miejscowości. Piszą do niego, że pochowanie Krawczyka w Grotnikach było błędem, a miejscowość do tej pory spokojna zamieniła się w miejsce pielgrzymek fanów artysty. Przez to rzekomo mają być zakorkowane drogi.

Dwa lata po śmierci gwiazdy polskiej estrady Ewa Krawczyk przyznała również, że z grobu giną maskotki, które zostawiają fani. Jest to dla niej powodem to wielkiego smutku.

makłowicz majonez

Kielecki czy Winiary? Makłowicz na Wielkanoc używa tylko tego majonezu

Papież Franciszek umył nogi przestępcom, potem je całował. „Każdy może się poślizgnąć…”