w ,

Horoskop tygodniowy na 8-14 maja. Te dwa znaki zodiaku muszą mocno uważać

Kto w najbliższym tygodniu będzie miał powody do radości, a kogo czeka nieszczęście? Oto horoskop tygodniowy dla każdego znaku na okres 8-14 maja.

horoskop tygodniowy 8-14 maja 2023
© Burbonik.pl

Oto najnowszy tygodniowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na okres od 8 do 14 maja 2023 roku. Dla kogo ten czas będzie dobry, kto zyska, kto straci, a kogo czeka coś niespodziewanego? Specjalnie dla nas wróżka Leokadia sprawdziła, co na Twój temat mówią gwiazdy i jej karty Tarota.

Baran

Tydzień rozpocznie się dla Ciebie dynamicznie i pełnym entuzjazmu. Będziesz mieć wiele pomysłów i energii do realizacji swoich planów. Nie zapominaj jednak o odpoczynku i szczególnym dbaniu o zdrowie. W weekend możesz spodziewać się miłej niespodzianki od osoby z bliskiego otoczenia.

Byk

Najbliższe dni będą czasem refleksji i wyciszenia. Zastanowisz się nad swoimi celami w życiu i priorytetami. Możesz poczuć potrzebę realnej zmiany lub poprawy czegoś w swoim życiu. Nie bój się podjąć ryzyka i wyjść ze swojej strefy komfortu. W weekend zrelaksuj się w towarzystwie przyjaciół lub rodziny.

Bliźnięta

Tydzień będzie dla Ciebie pełen wyzwań i możliwości. Będziesz musiał wykazać się kreatywnością i elastycznością w różnych niespodziewanych sytuacjach. Nie daj się zniechęcić pojawiającymi się trudnościami lub krytyką otoczenia. W weekend zaszalej i po prostu baw się dobrze. Możesz spotkać kogoś interesującego lub odkryć nowe hobby.

Rak

Okres od 8 do 14 maja upłynie pod znakiem spokoju i harmonii. Będziesz cieszyć się z tego, co masz jednocześnie doceniając drobne radości życia. Zadbaj o swój dom i rodzinę, a oni odwdzięczą się miłością i wsparciem. W weekend zrób coś dla siebie, np. poczytaj książkę, obejrzyj film lub zafunduj sobie relaksujący masaż.

Lew

Najbliższe dni mogą być czasem wielkich sukcesów i uznania ze strony szefa. Będziesz świecić na każdym polu i przyciągać uwagę innych ludzi. Nie bój się wyrażać swojej opinii i pokazywać swoich talentów. W weekend zrób coś ekscytującego. Wybierz się na wycieczkę, skocz ze spadochronem lub idź wykrzyczeć się na koncercie.

Panna

Tydzień będzie dla Ciebie czasem pracy i obowiązków. Będziesz skupiony na swoich zadaniach i dążeniu do perfekcji. Nie zapominaj jednak o balansie między życiem zawodowym a prywatnym. W weekend pozwól sobie na trochę luzu i spontaniczności, np. wyjdź do kina, na imprezę. A może randka?

Waga

Zbliża się czas dbania o relacje i współpracę z ludźmi. Będziesz nawiązywać nowe kontakty i budować dobre relacje z innymi ludźmi. Będziesz też umiejętnie negocjować i szukać kompromisów w różnych sprawach. W weekend poświęć czas na rozmowę z kimś bliskim lub pomoc komuś potrzebującemu. To daje satysfakcję!

Skorpion

Tydzień będzie dla Ciebie czasem transformacji i odnowy. Będziesz chciał zmienić coś w sobie lub w swoim otoczeniu na lepsze. Będziesz też głęboko analizować swoje emocje i motywacje. W weekend zrób coś intensywnego i pasjonującego, np. uprawiaj sport, medytuj lub poznawaj tajemnice świata.

Strzelec

Nadchodzące dni upłyną pod znakiem optymizmu i radości. Będziesz patrzeć na życie z pozytywnej strony i czerpać z niego pełnymi garściami. Będziesz też otwarty na nowe doświadczenia i wiedzę. W weekend zrób coś zabawnego i edukacyjnego. Może warto wybrać się do muzeum?

Koziorożec

Tydzień będzie dla Ciebie czasem ambicji i determinacji. Będziesz dążył do swoich celów z wytrwałością i dyscypliną. Będziesz też dbał o swoją reputację i status. W weekend zrób coś praktycznego i użytecznego, np. zorganizuj swoje sprawy, napraw coś w domu lub zainwestuj w coś wartościowego.

Wodnik

Wodnik będzie podążał za swoim własnym stylem i interesował się bardziej niż zwykle sprawami społecznymi i humanitarnymi. W weekend warto, by zrobił coś kreatywnego i innowacyjnego. Wróżka sugeruje zapisanie się do grupy edukacyjnej lub stworzenie czegoś własnoręcznie od zera.

Ryby

Tydzień upłynie pod znakiem wrażliwości i wzmożonej intuicji. Będziesz słuchać swojego serca i podążać za swoimi marzeniami. Będziesz też empatyczny i życzliwy dla innych ludzi. W weekend zrób coś romantycznego i artystycznego. To czas na wyście na kolację przy świecach, napisanie komuś wiersza lub namalowanie obrazu.

morawiecki inflacja

Z ust Morawieckiego padła duża obietnica. Zacznie się w kwietniu i potrwa do wyborów

dowbor zwolniona

Niepokojące wieści o Katarzynie Dowbor. „Dziękujemy za zaangażowanie, które wniosła…”