w ,

Polsat wybrał następczynię Katarzyny Dowbor. To ona poprowadzi „Nasz nowy dom”

Kilka dni temu Polsat podziękował Katarzynie Dowbor. Teraz program „Nasz nowy dom” przejmie nowa prowadząca. Kim jest?

katarzyna dowbor emerytura
Można powiedzieć, że prezenterka należy do grona szczęśliwych emerytów. Fot. YouTube / Magazyn VIVA (screen)

Minęło zaledwie kilka dni od ogłoszenia, że Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już popularnego i uwielbianego programu pt. „Nasz nowy dom”. Władze Polsatu ujawniły właśnie, kto ją zastąpi i kto będzie teraz remontował mieszkania i domy. Czy Polacy polubią nową prowadzącą?

„Nasz nowy dom” z nową prowadzącą. Polsat ujawnił nazwisko

Polsat po 10 latach podziękował Katarzynie Dowbor. Gwiazda odchodzi z Polsatu i – jak sama napisała w mediach społecznościowych – znów jest do wzięcia. Tymczasem stacja ogłosiła już nazwisko nowej prowadzącej. Ogłoszono już, że za kilka dni rozpoczynają się zdjęcia do nowego sezonu.

Decyzję o zwolnieniu lubianej dziennikarki podjął dyrektor programowy Edward Miszczak. Jak doniosły media branżowe, Polsat rozglądał się za kilkoma potencjalnymi kandydatkami. Mówiło się o Ewie Wachowicz i Paulinie Sykut-Jeżynie, ale ostatecznie wybrano kogoś innego.

Dowbor zostanie ostatecznie wymieniona na aktorkę Elżbietę Romanowską. Pierwsze zdjęcia mają zacząć się już w najbliższy poniedziałek.

W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – skomentowała sprawę Katarzyna Dowbor.

Misja programu misją, ale wymiana prowadzącej to mega chamstwo – komentują użytkownicy portalu Instagram. Pod postem stacji Polsat pojawiło się negatywnych wpisów niezwykle dużo.

Elżbieta Romanowska („Ranczo”) zastąpi Katarzynę Dowbor

Kim jest Elżbieta Romanowska? To aktorka znana widzom w całej Polsce z roli w serialu „Ranczo” (emitowanego przez TVP1), ale też z innych produkcji stacji telewizyjnej Polsat.

Pojawiała się też w takich produkcjach jak „W rytmie serca„, „Świat według Kiepskich„, „Samo życie” czy „Pierwsza miłość„. Aktorka pojawiła się też na ekranach jako uczestniczka rozrywkowego show pt. „Twoja twarz brzmi znajomo„.

Sporej części internautów zmiana się nie podoba. – Okropne i nieetyczne zachowanie wobec Pani Dowbor. Wstyd – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. – Pani Kasi nikt nie zastąpi, ludzie ją pokochali. Zobaczycie jak stracicie na oglądalności – skomentowała kolejna.

„Nasz nowy dom” to program wyjątkowo lubiany przez polskich widzów. Przez 10 lat zrealizowano już 20 sezonów, podczas których udało się odnowić prawie 300 domów i mieszkań osób, które tego najbardziej potrzebowały. To oczywiście i tak kropla w morzu.

Elżbieta Romanowska: wiek, wzrost, waga, wymiary, mąż, Instagram

Aktorka urodziła się 4 czerwca 1983 roku. Lada chwila będzie obchodzić 40. urodziny. Jeśli chodzi o wzrost, należy do kobiet dosyć wysokich. Ma aż 180 cm wzrostu. Romanowska nie udziela za bardzo informacji o swoim prywatnym życiu. Nie znajdziemy w sieci informacji o tym, kto jest jej partnerem.

Romanowska prowadzi też profil na Instagramie. Znajdziemy tam fotografie z planów filmowych i teatralnych, ale też kadry z prywatnego życia, w tym zdjęcia pieska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

kamila kotulska f1 wzrost wiek instagram

Kim jest Kamila Kotulska? Wszystko, co wiemy o pięknej dziennikarce Viaplay

pocisk bydgoszcz rakieta

Wiadomo już, co spadło pod Bydgoszczą! Ekspert nie ma zbyt dobrych wieści