w

Nie żyje znany poseł Koalicji Obywatelskiej. Przegrał długą walkę z chorobą

Nie żyje pediatra i jednocześnie poseł Koalicji Obywatelskiej. Lekarzem był przez 40 lat. Pracował w Szpitalu Wojewódzkim w Białej Podlaskiej.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje pochodzący z Syrii poseł Koalicji Obywatelskiej i pediatra. Lekarzem był przez ponad 40 lat był lekarzem, a sam zmarł po długiej walce z chorobą.

Riad Haidar nie żyje. To lekarz i poseł największej partii opozycyjnej

Z wielką przykrością i żalem informujemy, że dziś rano po długiej walce z chorobą odszedł Doktor Riad Haidar, Poseł na Sejm RP – czytamy na profilu posła na Facebooku. W ostatnich latach pracował w Szpitalu Wojewódzkim w Białej Podlaskiej jako ordynator neonatologii.

Dotarła do mnie smutna wiadomość o śmierci naszego kolegi, Riada Haidara, posła Koalicji Obywatelskiej i członka Inicjatywy Polskiej. Szanowanego lekarza i społecznika. Przede wszystkim dobrego człowieka, który całe swoje życie pomagał innym – napisała na Twitterze Małgorzata Kidawa-Błońska.

Rozmawiałem z Riadem jeszcze tydzień temu. Zmagał się z ciężką chorobą, ale nie brakowało mu optymizmu i nadziei. Miał być na posiedzeniu Sejmu. Niestety dziś rano zmarł. Riad był po prostu bardzo dobrym człowiekiem. Będzie nam go bardzo brakowało – wspomina z kolei poseł PO Dariusz Joński.

Riad Haidar pochodzi z Syrii. Urodził się w 1951 roku, a do naszego kraju przybył po to, aby studiować. Ukończył medycynę w Lublinie na początku lat 80. i został pediatrą. Polskie obywatelstwo uzyskał dopiero w 1989 roku. Przez 19 lat był członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Następnie udało mu się dostać do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej.

nalepka strefa czystego transportu

Nie masz na szybie takiej nalepki? Zapłacisz nawet 500 zł mandatu. Skąd ją wziąć?

marynarki męskie wyprzedaż promocja

Marynarki męskie w różnych okazjach: Jak nosić je z elegancją i stylowym wdziękiem