w , ,

Marianna Schreiber w szpitalu na własne życzenie! „Wierzę, że zrozumiecie moje postępowanie”

– Przez tydzień czasu będę chodziła w gipsie na nosie. Mam nadzieję, że wszystko się szybko zagoi – napisała na Twitterze żona posła PiS Marianna Schreiber.

marianna schreiber w szpitalu
Fot. Twitter / @MSchreiberM

Jak poinformowała Marianna Schreiber, żona posła Prawa i Sprawiedliwości, ma za sobą operację nosa. Długo się do niej przygotowywała. Jak czytamy w jej wpisie na Twitterze, ta część twarzy niezbyt jej się podobała i była dla niej źródłem przykrości. Obecnie Schreiber przebywa w szpitalu.

Marianna Schreiber przeszła operację plastyczną nosa. „Chcę poczuć się piękna dla siebie”

Żona polityka PiS zapowiadała to już w tajemniczy sposób od kilku dni. Wówczas pisała, że coś w jej życiu zmieni się już nieodwracalnie i prosiła o wsparcie. Nikt nie spodziewał się jednak, że chodzi o sprawy zdrowotne. Marianna Schreiber trafiła do szpitala, gdzie przeszła zaplanowaną operację.

Dzisiaj jest ten dzień, kiedy pożegnałam, bez żalu mój nos. Nos, który budził we mnie zawsze… Nawet nie wiem jak to wyrazić. Bardzo się bałam tej operacji. Poza moim pragnieniem czysto estetycznym, mój nos był dla mnie powodem wielu przykrości dotyczących wyglądu – czytamy w poście zamieszczonym po zabiegu.

Żona polityka PiS od dawna widziała w swojej twarzy mankamenty. Jak stwierdziła, nie podobały jej się wystające kości po bokach, opadający czubek nosa i wiele innych. Cierpiała też na krzywą przegrodę nosową, która sprawiała, że Schreiber miała ciągłe i nawracające kłopoty z infekcjami zatok.

W ostatnim czasie Marianna Schreiber sporo czasu spędziła na wojskowych ćwiczeniach, a teraz przyszło jej stoczyć prawdziwą walkę. – Chcę normalności i chce poczuć się piękna, ale piękna dla siebie. Wyłącznie dla siebie, dla swojego spokoju – napisała na Twitterze.

„Nie chcę nic ukrywać i kłamać”

Wierzę, że zrozumiecie moje postępowanie. Mówię otwarcie o tym, kiedy wielu celebrytów ukrywa swoje operacje, korekcje, botoksy. A ja nie chcę nic ukrywać i kłamać. (…) chcę się poczuć piękna dla siebie. Z drugiej, chcę się poczuć zdrowa i zdjąć ze swojej głowy chociaż część ciężaru, który codziennie ponoszę – czytamy na profilu Marianny Schreiber, założycieli partii „MAM DOŚĆ 2023„.

Rzeczywiście od jakiegoś czasu widać było, że zapowiada się spora zmiana i to nie tylko w wyglądzie. Przy okazji Schreiber postanowiła po raz kolejny przeciąć lawinę spekulacji dotyczących jej relacji z mężem – posłem PiS. – Kochamy się, jesteśmy rodziną! Dziękuję za modlitwy i wparcie – napisała.

Niestety była uczestniczka „Top Model” spotkała się z bardzo różnymi komentarzami pod swoim wpisem, również z tymi niezbyt przychylnymi. Również do tego faktu postanowiła się odnieść. – Nie rozumiem tak przykrych komentarzy pod poprzednim tweetem (…) Co się dzieje z ludźmi? Czy naprawdę aż tak bardzo jesteśmy podzieleni, że brakuje nam minimum empatii? – zadała publicznie pytanie.

Życzymy szybkiego powrotu do domu i zadowolenia z efektów zabiegu!

Szamba bezodpływowe 10m3 przepisy

Szamba bezodpływowe. Jak wybrać efektywne i ekonomiczne rozwiązanie dla domu i obiektów publicznych?

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

Nie żyje znany poseł Koalicji Obywatelskiej. Przegrał długą walkę z chorobą