w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Jasnowidz Jackowski podał dokładną datę. Chodzi o „wydarzenia w Polsce nocą” i wybory

W trakcie niedawnej transmisji na żywo jasnowidz z Człuchowa podzielił się wizją dotyczącą polskich polityków. Co takiego ma się wydarzyć?

jackowski youtube official najnowsze
Fot. YouTube / Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Najbardziej znany w Polsce jasnowidz Jackowski na swoim YouTube podzielił się swoim silnym lękiem i zaniepokojeniem. Stwierdził on, że ostatnie posunięcia polityków w naszym kraju nie zwiastują niczego dobrego. Przestrzegł też przed zwiastunami niezbyt korzystnych wydarzeń, jakie nadejdą.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski o ustawie „Lex Tusk” i niepokoju w kraju

Wizjoner z Człuchowa nie miał zbyt dobrego humoru w trakcie jednej z ostatnich transmisji na swoim kanale. Nawiązał między innymi do złożenia przez prezydenta Dudę podpisu pod ustawą zwaną potocznie „Lex Tusk„. Jego zdaniem to może uruchomić niekorzystną lawinę wydarzeń przed wyborami.

Zdaniem jasnowidza Jackowskiego ustawa sama w sobie jest błędem, bo jest o niej głośno nie tylko w Polsce, ale też w krajach Europy. Nawet nasz najważniejszy sojusznik, czyli Stany Zjednoczone, ustami ambasadora tupnęły nogą i postawiły sprawę jasno. Jackowski przewiduje też, że termin wyborów może zostać przesunięty.

To, co miało pomóc w wyborach PiS-owi, zaszkodzi. Ja nie jestem pewny, czy do wyborów dojdzie. Bazuję tutaj na swoich starych poczuciach, które mówiłem spory czas temu, że z jakichś względów do wyborów, do których się zbliżamy, nie dojdzie – przewiduje jasnowidz z Człuchowa.

Zarzuty, pieniądze i koniec demokracji w Polsce

Ludzie widzą, że jest coś nie tak. Sondaże w tym przypadku mogą być zakłamane, ponieważ ludzie coraz bardziej się niepokoją i widzą, że wiele rzeczy idzie nie tak w naszym kraju – przewiduje jasnowidz starając się wejść w umysły Polaków.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego politycy mogą w zaciszu gabinetów już kombinować zarzuty dla wielu znanych osób w naszym kraju. Nastroje negatywne w Polsce tylko się nasilą, bo gdyby się okazało, że obecny rząd będzie musiał oddać władzę, to premier Morawiecki ma we własnej głowie to poczucie, że „wszystko by runęło„.

Jeżeli dojdzie do wyborów, to ja mam takie poczucie, że po wyborach będzie się mówiło, że skończyła się demokracja w Polsce. (…) Zaznaczam, to nie musi być prawda. Ja to tak czuję. 14 listopada, ale być może nie chodzi o wybory. Jakieś wydarzenia w Polsce 14 listopada. Wydarzenia w Polsce nocą – zakończył wizję jasnowidz.

katarzyna skrzynecka facebook instagram emerytura zus

Katarzyna Skrzynecka ujawniła wysokość swojej emerytury. Fani przecierają oczy ze zdumienia

zaginięcie madeleine mccann rodzice 2023

Będzie przełom? Szokujące ustalenia śledczych w sprawie Madeleine McCann